Dawid Woliński zmienił fryzurę. W takim kolorze na pewno go nie widzieliście. Jest nie do poznania

Dawid Woliński znany jest z szokujących stylizacji oraz metamorfoz. Ostatnio projektant pokazał się na urodzinach Fundacji Wiewiórka Julia, gdzie zaskoczył całkowicie dużą zmianą. Zobaczyliśmy go w... białych włosach.

Dawid Woliński wielokrotnie widziany był w dosyć kontrowersyjnych stylizacjach, ale fryzura zazwyczaj pozostawała podobna. Do wtorku. Na uroczystych 7. urodzinach Fundacji Wiewiórka Julia projektant zaprezentował się w całkowicie nowej odsłonie - białych włosach.

Dawid Woliński w nowej fryzurze

Dawid Woliński w swojej stylizacji postawił na dosyć standardowy, granatowy płaszcz i jasne trampki. Całość dopełniały jego białe, jak śnieg włosy.

Projektant zmienił kolor włosów na biały (choć być może jest to bardzo, bardzo, bardzo jasny blond). To o tyle zaskakujące, gdyż Dawid Woliński zmieniał swoją blond fryzurę raczej rzadko. Modyfikował odcień, niekiedy bywał bardziej lub mniej blond, ale do tej pory tak bieluteńkiego jeszcze go nie widzieliśmy. Prezentuje się dosyć kontrowersyjnie, ale z pewnością nowa fryzura go odświeża. Chyba wiemy też, gdzie znalazł inspirację, jeśli chodzi o kolor włosów.

embed

Czyżby ktoś tu się nie mógł doczekać premiery "Wiedźmina"?

Zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii!

Jak Wam się podoba nowa odsłona Dawida Wolińskiego?

BO

Poniżej możecie zobaczyć gwiazdy, które również przeszły metamorfozę fryzur:

Zobacz wideo