Lara Gessler opublikowała zdjęcie piersi. Widać na nich znamię. "Rozliczam się ostatecznie ze swoim lękiem"

Lara Gessler postanowiła podzielić się z fanami intymnym wyznaniem. Pokazała zdjęcie swojego biustu, na którym widać charakterystyczne znamię.

Lara Gessler zdobyła się na szczere wyznanie. Zrobiła to po plebiscycie Róże Gali, na którym pojawiła się w sukience eksponującej biust.

Lara Gessler na Różach Gali

Lara Gessler założyła kreację, która była dosyć roznegliżowana szczególnie w okolicach piersi. Długą suknię ozdobioną kryształkami dopełniało wycięcie na dekolcie, odsłaniające przy nieostrożnym ruchu biust. Okazuje się, że córka najsłynniejszej polskiej restauratorki miała niemały problem, żeby założyć tę kreację.

Gwiazda zaskoczyła wszystkich swoich fanów, bowiem zamieściła na Instagramie intymną fotografię z bardzo szczerym wyznaniem. Okazuje się, że do tej pory miała raczej opory z pokazywaniem swoich piersi - widnieje na nich znamię, wcześniej zakrywane i maskowane.

Miało być zdjęcie z wczorajszej gali, ale są rzeczy ważniejsze! Widać na nim znamię, które mam na lewej piersi od 15 lat. Cały wczorajszy wieczór spędziłam w pięknej sukni, makijażu i włosach. Mimo to cały czas czułam się skrępowana, że przy dynamicznym ruchu to znamię będzie widoczne. Ktoś jeszcze mógłby pomyśleć, że to sutek...
Paradoksalnie dużą część wieczoru rozmawiałam z różnymi osobami o ciele, akceptacji, o różnorodności. Kiedy dostałam te zdjęcia i zobaczyłam siebie, moje ciało, które bardzo lubię, to pomyślałam, że pozwoliłam, żeby moje demony zdominowały miłość do siebie. I to jest złe. Im wcześniej przerobimy te lekcje, tym więcej będziemy mieli czasu na życie w harmonii. Cieszę się, że zamieszczając to zdjęcie, rozliczam się ostatecznie ze swoim lękiem i nie akceptacją - napisała pod zdjęciem Lara.

Gwiazda spotkała się z niezwykle miłym odzewem ze strony fanów, którzy są zachwyceni odwagą 30-latki i przyznają, że wiele osób nie akceptuje swojego ciała. Postawa Lary z pewnością dodaje innym otuchy.

Cudowny jest ten post! Bardzo otwiera oczy.
Dziękuje za ten post. W idealnym momencie przeczytany.
Ja mam znamię na szyi i sama tego już nie zauważam, tylko ludzie mi przypominają swoimi pytaniami o nie.

Lara Gessler jest gwiazdą, która słynie z otwartości. Mimo wielu intymnych zdjęć, jakie mogliśmy podziwiać na jej profilu, ani razu nie zauważyliśmy znamienia. Larze udawało się je maskować, choć wielokrotnie pokazywała zdjęcia w negliżu lub z bardzo głębokim dekoltem.

BO

Poniżej możecie zobaczyć szalony taniec Lary Gessler, Magdy Gessler i jej męża Waldemara. My uwielbiamy taki dystans, jaki ma rodzina Gessler!

Więcej o:
Komentarze (45)
Lara Gessler pokazała zdjęcie piersi. Widać na nich znamię: "Rozliczam się ostatecznie ze swoim lękiem"
Zaloguj się
 • Gość: koko

  Oceniono 27 razy 23

  Zenada, doooopy się nie lękała pokazywać a pokazaniem znamienia się martwiła?? Kiedyś miałam ja za mądrzejszą...-kiedyś.

 • Gość: Gość

  Oceniono 31 razy 21

  Odwage to trzeba mieć, żeby pokazywać taką facjatę i brak rozumu, a nie znamię.

 • Gość: fan

  Oceniono 22 razy 18

  dupal juz byl cycole sa teraz czas na kreske

 • Gość: Jakub

  Oceniono 21 razy 17

  A kim ona jest i co ona robi oprócz pokazywania swojego brzydkiego cielska i bycia córka sławnej mamy? Żenada.

 • Gość: g

  Oceniono 14 razy 14

  Ale po co?

 • Gość: roy

  Oceniono 13 razy 13

  a kogo to interesuje ?

 • sowielustro

  Oceniono 15 razy 13

  Panna Nikt przejmuje się pierdołą na namiastce biustu, ale gdyby miała bardzięj skrętną szyję, to by sobie obejrzała imponujące, olbrzymie znamię na własnych plecach między łopatkami

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX