Joanna Racewicz w bardzo odważnej sukience na urodzinach fundacji. Wyglądała bosko, ale czy ubrała się stosownie do okazji?

Joanna Racewicz zadała szyku na siódmych urodzinach Fundacji Wiewiórki Julii. Wybrała bardzo odważną stylizację.

Joanna Racewicz pojawiła się na imprezie z okazji siódmych urodzin Fundacji Wiewiórki Julii. Dziennikarka i prezenterka telewizyjna wyglądała obłędnie, ale my zastanawiamy się, czy ubrała się stosownie do okazji...

Joanna Racewicz na urodzinach Fudnacji

Joanna Racewicz jest świadomą swojej urody kobietą. Na swoim profilu na Instagramie chętnie prezentuje się w różnych seksownych stylizacjach, nie stroni nawet przed pokazywaniem się w bikini. Być może dlatego nie powinien nikogo dziwić fakt, że na siódme urodziny Fundacji Wiewiórki Julii zaprezentowała się w niemal wybiegowej stylizacji.

Dziennikarka miała na sobie obcisły gorset, który podkreślał jej szczupłą talię oraz biust w głębokim dekolcie w kształcie litery V. Do tego dobrała czarną spódnicę za kolana i... futro (mamy nadzieję, że sztuczne). Warto dodać, że jakiś czas temu Racewicz chwaliła się swoją 40-dniową dietą, dzięki której schudła aż 10 kilogramów. Teraz chętnie więc podkreśla swoją figurę. 

Nie da się ukryć, że Joanna Racewicz wyglądała bosko, mamy tylko wątpliwości, czy to aby na pewno stosowna stylizacja na urodziny Fundacji, której celem jest zapewnienie kompleksowej opieki stomatologicznej osobom jej potrzebującym... Co Wy na to?

KM

Nie tylko Joanna Racewicz lubi zachwycać swoimi stylizacjami. Spójrzcie tylko na stroje, które nosi Małgorzata Rozenek:

Zobacz wideo