Maffashion potwierdziła związek z Sebastianem Fabijańskim? Zamieściła wymowne zdjęcie

Plotki na temat związku Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego nie ustają, a oliwy do ognia dolała sama blogerka. Zamieściła zdjęcie, które daje sporo do myślenia.

Maffashion kilka tygodni temu rozstała się z Czarkiem z kanału "Abstrachuje", o czym sami zainteresowani poinformowali fanów za pośrednictwem Instagrama. Od tamtego czasu niemałą zagwozdką jest nowy partner blogerki, a spekuluje się, że jest nim Sebastian Fabijański

Maffashion potwierdziła związek z Fabijańskim?

Maffashion już kilka razy była widziana u boku Sebastiana Fabijańskiego. Ten również ma za sobą rozstanie, więc wniosek nasuwał się tylko jeden. Sama blogerka w rozmowie z Plotkiem nabrała wody w usta i omijała temat swojego związku, jak tylko mogła. Nie potwierdziła przed kamerą plotek o romansie z aktorem, jednak zdjęcie, jakie zamieściła na swoim InstaStories stawia sprawę w innym świetle.

Maffashion Sebastian FabijańskiMaffashion Sebastian Fabijański instagram.com@maffashion_official

Na fotce Julia pozuje u boku mężczyzny, którego twarz sprytnie wychodzi poza kadr. Jej towarzysz ma koszulkę z nadrukiem i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż Sebastian Fabijański pozował na ściance w identycznej. Myślicie, że Maffashion w ten sposób chciała nam coś przekazać? 

Maffashion opowiedziała o rozstaniu z Czarkiem i swojej nowej relacji:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: