Roksana Węgiel otworzyła Eurowizję Junior 2019 w bardzo krótkiej sukience. Fani zachwyceni: Co za nogi!

Roksana Węgiel i zespół 4Dreamers otworzyli w poniedziałek Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Roxie zaprezentowała na sobie ultrakrótką sukienkę, wysadzaną różnokolorowymi cekinami.

Roksana Węgiel była jedną z gwiazd poniedziałkowej ceremonii otwarcia Eurowizji Junior 2019 w Katowicach. To dzięki niej konkurs w ogóle odbywa się w tym roku w Polsce, nic więc dziwnego, że była gościem honorowym wczorajszej imprezy. I prezentowała się wyśmienicie!

Roksana Węgiel rozpoczyna Eurowizję Junior 2019

Roksana Węgiel na imprezę założyła bardzo krótką sukienkę w różnokolorowe cekiny. Fani pod jej zdjęciem na Instagramie nie mogą wyjść z podziwu, bo 14-latka wygląda naprawdę zjawiskowo. Na tle ubranych raczej wieczorowo młodych gwiazd z całej Europy (i jedna z Australii), Roksana wyglądała młodo, świeżo i błyszcząco.

Do sukienki dobrała białe botki na obcasie, dzięki czemu jej nogi stały się naprawdę niebotycznie długie. Do tego odrobinę mocniejszy niż zwykle makijaż i prawie 15-letnia Roksana Węgiel wyglądała przy pozostałych uczestnikach na zdecydowanie starszą, niż jest. Ale to nie przeszkadza fanom piosenkarki:

Wyglądasz olśniewająco!
Jest moc
Roxie, wyglądasz cudownie <3
 

Ale, jak zawsze, znalazło się też kilku malkontentów, którzy stwierdzili, że tak krótka sukienka nie przystoi 14-latce:

Nie chcę tak jakoś cię hejtować, ale ta sukieneczka to trochę za krótka jak na ciebie
Krótszej nie było?!

Nam się bardzo podoba. A co wy myślicie?

Eurowizja Junior 2019 w Polsce

Roksana Węgiel wygrała rok temu Eurowizję Junior 2018 w Mińsku. Dzięki temu w tym roku gościmy 19 delegacji z całej Europy, które w najbliższą niedzielę w Gliwicach zmierzą się ze sobą. Kto wygra? Dowiemy się już za kilka dni, ale jak na razie ogromne szanse ma... reprezentantka Polski, Viki Gabor.

Jak na razie żaden kraj nie wygrał rok do roku Eurowizji Junior. Polska byłaby pierwsza w tej sytuacji, jeśli chodzi o konkurs dla dzieci. I nie byłby to też precedens - w przeszłości "dużą" Eurowizję trzy razy z rzędu wygrała np. Irlandia (1992, 1993, 1994 r.). Wszystko jest zatem możliwe, dopóki "piłka jest w grze".

Zobacz wideo