Marek Bukowski związał się z byłą żoną Krzysztofa Ibisza? Para pozowała razem na ściance

Marek Bukowski po rozstaniu z żoną spotykał się z Weroniką Książkiewicz. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Czyżby aktor znów był zajęty?

W 2018 roku Marek i Ewa Bukowscy podjęli decyzję o rozwodzie. Aktorka pierwszy raz złożyła pozew cztery lata wcześniej. Na jego prośbę wycofała pismo. Od tamtej pory życie miłosne 49-latka jest jednym z ulubionych tematów kolorowej prasy. Trzeba przyznać, że aktor nie próżnuje.

Po rozwodzie Marek Bukowski związał się z Weroniką Książkiewicz. Ich romans zaczął się na planie serialu "Leśniczówka". Para nie ukrywała swojej relacji, dlatego też paparazzi niejednokrotnie przyłapywali ich obejmujących się na ulicach Warszawy. Po kilku miesiącach sielanki aktorzy zakończyli związek. Okazuje się jednak, że serce aktora znów jest zajęte.

Marek Bukowski zabrał na ściankę Annę Zejdler

Wczorajsze wręczenie Róż Gali przyciągnęło całą plejadę polskich gwiazd. Na okolicznościowej ściance pozował między innymi Marek Bukowski. Co ciekawe, aktor nie był sam. Po czerwonym dywanie przechadzał się pod rękę z Anną Zejdler - byłą żoną Krzysztofa Ibisza. Przypomnijmy, że dziennikarka i prezenter byli małżeństwem w latach 1998-2004.

Marek i Anna wspólnie prowadzili wczorajszą galę. Widać było, że na scenie dogadują się świetnie, na ściance także wyglądali, jakby dobrze czuli się w swoim towarzystwie. Myślicie, że to przyjaźń?

Nie tylko Marek Bukowski ma za sobą burzliwe życie uczuciowe. Zobacz, które gwiazdy były ze sobą związane w przeszłości: 

Zobacz wideo