Zapytaliśmy Izabelę Janachowską, czy planuje drugie dziecko. Jej reakcja? Mistrzowska! [TYLKO U NAS]

Izabela Janachowska pół roku temu została mamą. Gwiazda przywitała na świecie syna, któremu dała na imię Christopher Alexander. Czy teraz planuje kolejne dziecko?

Wiele kobiet tuż po tym, jak po raz pierwszy zostanie mamą, pragnie w przyszłości mieć kolejne dzieci. Choć Izabela Janachowska urodziła stosunkowo niedawno, bo zaledwie pół roku temu, postanowiliśmy ją zapytać, czy chciałaby, żeby jej rodzina w przyszłości się powiększyła. Reakcja gwiazdy na nasze pytanie jest mistrzowska! 

Izabela Janachowska o macierzyństwie

W rozmowie z nami Izabela przyznała, że nigdy nie była kobietą, która od wielu lat marzyła o dziecku, jednak narodziny jej syna sprawiły, że jest nim totalnie zafascynowana. 

Jestem zszokowana, ile radości może ta mała istota dać. 

Jak Janachowska ocenia swojego męża w roli ojca? Gwiazda przyznała, że Krzysztof Jabłoński, naprawdę staje na wysokości zadania, jednak na samym początku troszkę bał się ich synka Christophera. 

Chyba tak jak większość mężczyzn - jak mały się urodził i był taki naprawdę maleńki, to trochę się go bał, co jest zabawne, bo jak można się bać takiego małego człowieka. Im mały jest większy i on czuje się pewniej, tym fajniej spędzają czas, bawią się, śpiewają. Niesamowite to jest! 

- przyznała Izabela. 

Izabela Janachowska nie zwalnia tempa w pracy

Gwiazda, choć jest świeżo upieczoną mamą, wciąż dużo pracuje. W jednym z najdroższych budynków w Warszawie, przy Złotej 44, powstało jej atelier z sukniami ślubnymi. Co więcej, jest to najwyżej położony salon sukien ślubnych na świecie! To jednak nie koniec biznesów, które prowadzi gwiazda. Już wkrótce ruszy jej nowa platforma, gdzie przyszłe panny młode będą mogły kupić wszystkie ślubne dodatki i gadżety w jednym miejscu, a także aplikacja, gdzie Izabela Janachowska będzie wirtualnym wedding plannerem. Ta opcja z pewnością przyciągnie sporo klientek, bo przemysł ślubny stale się rozrasta. 

Więcej o:
Komentarze (10)
Czy Izabela Janachowska planuje dugie dziecko? [TYLKO U NAS]
Zaloguj się
 • Gość: Zuella

  Oceniono 21 razy 15

  Strasznie sztucznie się zachowuje. Ten skrzeczący głos i histeryczny śmiech...

 • Gość: Kicz

  Oceniono 6 razy 6

  Coś niesamowitego! Żona milionera pracuje
  Spodziewam się,ze te wszystkie ślubne akcesoria będą niestety dla”wybrańców”
  Wszystko to śmieszne,kiczowate w treści
  Ślub można wziąć w skromnej scenerii i niekoniecznie wyglądać jak mln$ Wazne jest uczucie i wzajemny szacunek Ileż takich ślubów brał Wiśniewski...

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 3

  skoro sama sie pcha do mediow zeby o niej mowić wiec wypada sie zapytac czy chce kolejne dziecko !!!!!!!

 • Gość: A co cię to obchodzi?

  Oceniono 12 razy 2

  Nie zadaje się takich pytań. To są sprawy intymne. Kiedy wy się nauczycie? Strasznie nieobyci jestescie. Poziom jak pod geesem.

 • Gość: Janinka

  Oceniono 1 raz 1

  Masaka kogo obchodzi nadmuchana lala...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX