"Big Brother". Do programu weszli nowi uczestnicy. Kim są Sandra Mendelowska i Bartłomiej Czochara? Mają ciekawe zainteresowania

Po odejściu dwóch uczestników Dom Wielkiego Brata opustoszał. W niedzielę do programu "Big Brother" dołączyli zatem nowi gracze: Sandra Mendelowska i Bartłomiej Czochara. Sprawdzamy, kim są.

Program "Big Brother" ostatnio zdecydowali się opuścić Dawid Łojewski i Ewa Kępys. Odejście Ewy wiązało się z nieprzyjemną rozmową, jaką odbyła z Natalią w Sekretnym Pokoju. Producenci programu zdecydowali, że to widzowie i mieszkańcy Domu Wielkiego Brata zdecydują, kto do nich dołączy. Szansę na wejście do programu miało trzech kandydatów: Bartłomiej Czochara, Sandra Mendelowska i Ewelina Puzio. Uczestnicy wybrali jedną osobę - Bartłomieja. O wyborze Sandry zdecydowali widzowie w głosowaniu SMS. 

"Big Brother": Kim jest Sandra Mendelowska?

Sandra ma 22 lata i pochodzi z Krosna. Sport to jej pasja, dlatego wybrała studia na Akademii Wychowania Fizycznego. Uczy się, by zostać trenerem personalnym. Trenuje pływanie i bieganie oraz uprawia fitness. Na Instagramie lubi chwalić się efektami treningów. Dziewczyna mierzy 180 cm i, jak sama mówi, wzrost nie pomaga jej w poszukiwaniu miłości. Czeka na kogoś wyjątkowego, kto skradnie jej serce. 

 

"Big Brother": kim jest Bartłomiej Czochara

Ma 34 lata i jest strażakiem. Ukończył technikum samochodowe i z wykształcenia mógłby się tym zajmować, jednak wybrał inną ścieżkę kariery. Twierdzi, że zawsze pociągały go ekstremalne wyzwania oraz pomaganie ludziom. Wcześniej służył w wojsku, był nurkiem, dostawcą pizzy, taksówkarzem i nawet zagrał w reklamie piwa. Pochodzi z Gdańska, od 10 lat jest żonaty i ma 7-lenią córkę. 

 

Finał programu odbędzie się 15 grudnia 2019 roku. Kto dotrwa do końca i zgranie główną nagrodę?

DK

Była uczestniczka Ewa z "Big Brothera" zdobyła się na szczere wyznanie. Opowiedziała Martynie o samookaleczaniu się

Zobacz wideo