Celine Dion odpowiada na słynne pytanie o "Titanica". Czy Rose mogła uratować Jacka? Artystka wyjaśnia ostatnią scenę filmu

Celine Dion w ubiegły piątek odwiedziła program Jimmy'ego Fallona. Prowadzący zapytał artystkę o ostatnią scenę filmu "Titanic" - czy Jack mógł przeżyć? Czy było dla niego miejsce obok Rose?

Celine Dion wyruszyła w trasę promującą jej najnowszy album "Courage". Z tej okazji pojawiła się w programie "The Tonight Show Staring Jimmy Fallon". Prowadzący skorzystał z okazji i zapytał ją o zakończenie filmu "Titanic". 

Celine Dion o "Titanicu"

Artystka 22 lata temu stworzyła niezapomniany utwór "My Heart Will Go On" do filmu o najsłynniejszym zatonięciu statku pasażerskiego na świecie. Fallon podczas programu spróbował dopytać Celine Dion o kwestie, które nie dają spokoju fanom filmu. W ostatniej scenie "Titanica" Rose leży na drzwiach, a Jack jest zanurzony w lodowatej wodzie. Czy gdyby Rose przesunęła się troszeczkę, mogłaby uratować Jacka?

Zmieszana Celine początkowo nie chciała odpowiadać na pytanie, ale w końcu udzieliła długiej i niejednoznacznej odpowiedzi. 

Może Rose nie żyje, całkowicie zamarzła (widać, że Celine Dion dawno nie oglądała filmu - przyp. red.) i nie jest z nią dobrze? Po drugie, on nie potrzebował zaproszenia, żeby wskoczyć na te drzwi. Miała mu powiedzieć: "Choć kochanie, rozgość się. Wskakuj"? Pomyślcie, facet jest w środku zamarzniętego oceanu i może całe jego ciało jest zamarznięte i nie ma siły, by wskoczyć - powiedziała Dion.
 

To chyba oznacza, że los Jacka był przesądzony i gdyby on sam tylko chciał (lub był w stanie), to by się wdrapał do Rose.

Słynna scena z "Titanica"

Scena z drzwiami naprawdę nie daje spokoju od 22 lat. Dopytywany był o nią wielokrotnie Leonardo DiCaprio, Kate Winslet również była pytana, dlaczego pozwoliła swojemu ukochanemu umrzeć w lodowatych odmętach. Nie dano spokoju także reżyserowi. James Cameron również został zapytany o losy głównych bohaterów obrazu. Jednak stwierdził, że takie rozważania są "głupie".

Jak uważacie? Kate mogłaby się przesunąć, żeby uratować Jacka?

DK

Pierwsza od 14 lat wyprawa na Titanica!

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (15)
Celine Dion odpowiada na słynne pytanie o "Titanica". Czy Rose mogła uratować Jacka? Artystka wyjaśnia ostatnią scenę filmu
Zaloguj się
 • vomiting_frog

  Oceniono 3 razy 3

  A co ma Co ma Celina do ostatniej sceny. To jak by pytać Eltona Johna czy Mufasa mógł przeżyć spotkanie ze stadem po tym gdy Skaza zrzucił go ze skarpy.

 • Gość: Gosia

  Oceniono 1 raz 1

  Przecież w tej scenie widać z Jack próbuje tez wejść na drzwi, ale wtedy one się podtapiają. Po prostu te drzwi by nie utrzymały na wodzie ich obojga.

 • Gość: Świadomość

  Oceniono 4 razy -2

  Opowiedz lepiej o lini ciuchów dla genderycznych dzieci, które maja dorastać bez ‚stygły pluciowej’ i same wybierać sobie płeć . Kolejna pomysłowa, która będzie pranie mózgu robić dziecią !! Super !!! I to matka kilkorga dzieci!!!

 • Gość: Kasia

  Oceniono 7 razy -3

  Jak zarobić krocie podpowiem wam .Otwórzcie salon stylizacji paznokci .Sam kurs 6godz.kosztuje 600zl teraz robię je swoim klientom .Ceny robienia paznokci pozwalają z nóg. A ja zwiedzam świat w wolnym czasie.Pozdrawiam

 • Gość: Ms

  Oceniono 11 razy -5

  Przede wszystkim to Jack by przeżył siedząc w wodzie, gdzie temperatura była na bank wyższa niż temperatura powietrza, a rose leżąc na drzwiach powinna zamarznąć....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX