Marina zorganizowała premierę nowego teledysku. Na scenie był też Szczęsny. "Rzucili się sobie w ramiona i pocałowali" [TYLKO U NAS]

W niedzielę Marina zaprezentowała teledysk do najnowszego singla "News". Na premierze nie zabrakło męża wokalistki, Wojtka Szczęsnego.

W niedzielę Marina Łuczenko-Szczęsna zaprezentowała swój najnowszy singiel "News". Najwierniejsi fani oraz bliscy piosenkarki towarzyszyli jej w tym dniu podczas oficjalnej premiery w warszawskim kinie "Luna". Na wydarzeniu nie zabrakło męża gwiazdy, Wojtka Szczęsnego oraz Anny Lewandowskiej.

Marina wraca z nową muzyką

Wygląda na to, że Marina postanowiła na dobre wrócić na polski rynek muzyczny. Jej poprzednia płyta nie była szczególnie promowana, przez co też przeszła bez większego echa. Tym razem wokalistka nie chce popełnić tych samych błędów, dlatego już sama premiera pierwszego singla z albumu odbyła się z rozmachem. Na wydarzeniu był nasz informator.

Przed premierą teledysku wyświetlono krótki film o karierze Mariny. Pokazano w nim fragmenty wywiadów i teledysków, ale też prywatne nagrania z mężem. Potem pokazano klip, a następnie Marina zagrała koncert. Na scenie towarzyszył jej raper Kabe. Była bardzo wzruszona, szczególnie wtedy, kiedy Szczęsny dał jej bukiet kwiatów. Od razu rzucili się sobie w ramiona i pocałowali - mówi nam osoba obecna na premierze teledysku "News".

Wokalistka pokazała się przed fanami ze swojej nieznanej dotąd, bardzo wrażliwej strony. Wielbiciele Mariny mogli zrobić sobie pamiątkowe selfie z idolką. Jak zdradza nasz informator, gwiazda dla każdego znalazła chwilę.

Impreza miała kameralny klimat i nie zaproszono na nią mediów. Mamy jednak zdjęcia z kina "Luna".

Szczęsny pogratulował już sukcesu swojej żonie. Na jego profilu na Instagramie znalazł się uroczy post.

Matka, artystka, rodzina, inspiracja, niezależność, ambicja. To właśnie moja żona - napisał pod zdjęciem okładkowym singla Mariny.

Słuchaliście już "News"?

 

Marina włożyła drugi raz tę samą kreację. "Nie mam z tym problemu":

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (33)
Marina zorganizowała premierę teledysku. Na scenie był też Szczęsny. "Rzucili się sobie w ramiona i pocałowali"
Zaloguj się
 • Gość: as

  Oceniono 12 razy 12

  dosłuchałam do 50 sekundy, dalej nie dałam rady. flaki z olejem mają wiecej ostrości niz ten niby mega utwór.

 • Gość: gość

  Oceniono 12 razy 12

  tego już nieodsłucham

 • Gość: Ala

  Oceniono 11 razy 11

  Nudna dziewczyna,niby ładna,a zimna ryba bez emocji.Nie da się na nią długo patrzeć ani słuchać,brak jej charyzmy.Mimoza stale urażona czymś i jęcząca, że jej nie lubią.

 • Gość: b

  Oceniono 11 razy 11

  Ale dzi,a.do.st.wo, o ż.e.sz !

 • Gość: On

  Oceniono 9 razy 9

  Uuuuu to poleciała haha przebój

 • Gość: Leon

  Oceniono 7 razy 7

  Ale bezsensu piosenka. Jeszcze nawet zmieniony głos Mariny na niekorzyść. Piosenka o niczym .Ma styl do ubierania ,łapanie bogatych mężczyzn i tyle .

 • Gość: O.

  Oceniono 6 razy 6

  Marina inspiracją dla Szczęsnego? :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX