"My Way" z Edytą Górniak traci widzów z odcinka na odcinek. Szkoda, ale nie jesteśmy zaskoczeni

Edyta Górniak to bez wątpienia jedna z największych polskich gwiazd, jednak jej najnowszy program "My Way" z tygodnia na tydzień traci widzów. Niestety nie ma się czemu dziwić, skoro program to odgrzewany kotlet. I znacznie mniej strawny.

Edyta Górniak po swoim dwuodcinkowym epizodzie w reality-show "Agent-Gwiazdy" zdecydowała się pójść o krok dalej i przyjęła propozycję nakręcenia własnego programu w TVN. Format "My Way", w którym diwa pod okiem kamer uczy się jeździć samochodem, nie okazał się aż takim hitem, jak zapowiadano. A świadczą o tym chociażby słupki oglądalności. 

"My Way" z Edytą Górniak traci widzów

Za nami pierwsze trzy odcinki reality-show z Edytą Górniak w roli głównej. Szumnie zapowiadany hit nie spełnił do końca oczekiwań widzów. Wyniki oglądalności, jakie opublikował portal Wirtualne Media, mówią same za siebie. Premierowy odcinek show oglądało 943 tys. widzów, co wróżyło potencjalny sukces, jednak kolejne epizody przewidują nieco mniej optymistyczny scenariusz. Drugi odcinek zgromadził przed telewizorami 882 tys. widzów, a trzeci jeszcze mniej, bo 838 tys. Trudno nie zauważyć, że tendencja jest spadkowa. Co ciekawe nadawany w takim samym czasie antenowym program "Ameryka Express" miał większą widownię o ponad pół miliona. Czyżby Edyta Górniak już nie potrafiła nas zaskoczyć? Wyniki wynikami, ale komentarze również nie są entuzjastyczne. Karolina Korwin Piotrowska na swoim Facebooku zaznaczyła, że ogromne pieniądze, jakie zainwestowano w program z Górniak, można było wykorzystać na dobry serial lub film. 

Może w ostatnim odcinku teleportują divę na Marsa. Będzie oglądalność. Szkoda, że ta kasa nie poszła na jakiś film, serial, na coś pożyteczniejszego... - czytamy na Facebooku dziennikarki.

Niestety internauci równie są niepocieszeni, o czym dali znać pod najnowszym postem promującym show na Facebooku stacji. 

Gdyby ktoś z nas się tak zachowywał w czasie nauki jazdy (...). Reżyserka jak nic. Tylko po co to robić? To wcale nie jest śmieszne.
Boże, czy ona zgrywa się, czy taka jest? - piszą internauci. 

Doda już to przerabiała

Warto pamiętać, że bliźniaczy program w 2007 roku miała Doda. 23-letnia wówczas piosenkarka szokowała za kółkiem nie tylko swoim strojem, ale również ciętym językiem, co rozgrzewało media z odcinka na odcinek. Dlaczego odświeżony format nie powtórzył sukcesu "Jazdy z Dodą"? Program Rabczewskiej był nowością, a sama zainteresowana dopiero gruntowała swoją pozycję w show-biznesie, w przeciwieństwie do Edyty, która już nie musi tego robić. 

Po co Edycie Górniak reality-show?

Edyta Górniak ma głos jak dzwon, za co Polacy kochają ją najbardziej: za to, jak śpiewa, a nie za to, co mówi. A w programie muzyki brak, za to uzewnętrznianie się przed kamerą i wyciąganie najbardziej intymnych spraw ze swojego życia prywatnego nie brakuje. Wspominanie trudnego dzieciństwa czy nieudanego małżeństwa z Dariuszem K. to żadna nowość. Piosenkarka mówiła o tym w wywiadach już wiele razy, więc może wypadałoby odpuścić i pokazać coś innego? Po zapowiedziach programu spodziewaliśmy się czegoś rozrywkowego, bardziej na luzie i z dystansem, a nie co rusz to bardziej melancholijnych wyznań rodem z telenoweli. 

Pamiętajmy, wciąż jesteśmy na stronie Plotka, który chętnie opisuje prywatne zawirowania z życia gwiazd, ale i te powtarzane po raz kolejny stają się nudne, a w tym przypadku kładą cały program.. Bardzo szkoda, a dlaczego? Trudno na mapie polskiego show-biznesu znaleźć drugą taką osobowość jak Edyta Górniak. Głos, maniera gwiazdy, osobowość. Cała ta aura sprawia, że ludzie o niej nie zapomną, a ona sama może spokojnie zarabiać największe stawki na scenie, a nie w programach telewizyjnych. Edyta Górniak nie jest sezonową gwiazdą, a ikoną polskiej popkultury, dlatego tym bardziej przykro oglądać ją w takiej roli. 

W rozmowie z reporterem Plotka, Edyta Górniak odniosła się do plotek, zapowiadających zakończenie jej kariery:

Robert Głowacki

Więcej o:
Komentarze (67)
"My Way" z Edytą Górniak traci widzów z odcinka na odcinek. Szkoda, ale nie jesteśmy zaskoczeni
Zaloguj się
 • Gość: Ania

  Oceniono 59 razy 55

  Infantylna dzidzia pryk, w dodatku wyjątkowo glupia.
  Owszam, glos ma piękny, ale poza spiewaniem w ogole nie powinna się odzywac

 • Gość: Ala

  Oceniono 52 razy 50

  Naprawdę ktoś jest zaskoczony tym ,że oglądalność spada ,bardziej powinno szokować to ,że ktoś w ogóle na to traci czas.

 • Gość: gość

  Oceniono 37 razy 35

  Raz obejrzałam i nigdy więcej. Aż mi głupio było za nią. Dziwna kobieta, infantylna bardzo.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 33 razy 33

  Ale mamy diwy i celebrytki , pustaki jak cholera , a mają się za nie wiem co !!! Górniakowa to głos ma , a w głowie sieczka , następna którą tak na plotku lansują to Rozenkowa , ta babą prócz rozbierania i chwalenia się, co ona nie może , wszechwiedząca, stara 50 , a jak nastolatka , no i wielka aktorka Wieniawa , nic nie potrafi , szkoły brak , a u was taka najpiekniejsza i naj , naj , a to puste dziewczę , które lasuje się na plecach znanych !! Same byle jakie baby , ktorych nie da sie oglądać, a wy ich wsadziacie na pierwsze strony !! Cyrk na kółkach :))

 • Gość: Mia

  Oceniono 31 razy 29

  Głupszego programu w tv dawno nie było.

 • Gość: Marta

  Oceniono 30 razy 28

  A jak pisałam że z tego programu nic nie będzie i Miszczakowi tylko po kieszeni pójdzie to mnie hejtowano:)

 • Gość: Antek

  Oceniono 29 razy 27

  Jaka " diva" taki program hahaha😂

 • Gość: Zoja

  Oceniono 26 razy 26

  Tak głupiej i kretynskie dorosłej baby że świeca nie trzeba szukać. Jak można taki program emitować. Głupie babsko aż wstyd

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX