"Rolnik szuka żony". Adrian i Ilona nadal są parą? Prywatne zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

Adrian jest jednym z uczestników programu "Rolnik szuka żony" i wszystko wskazuje na to, że jego związek z Iloną przetrwał próbę czasu - para spotyka się również po zakończeniu zdjęć do programu. Ich fotografie na Instagramie nie pozostawiają wątpliwości!

Adrian z szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" wybrał trzy panie: Ilonę, Agatę i Wiolę. Mimo że od samego początku programu wydawało się, że jego faworytką jest Agata, w ósmym odcinku wiele się zmieniło. Po spotkaniu Agaty z jego znajomymi i po ich komentarzach Adrian całkowicie zmienił zdanie. Jak się okazuje, postawił na Ilonę.

Adrian z "Rolnik szuka żony" i Ilona są parą

W dziewiątym odcinku wszystko stało się jasne. Adrian wybrał Ilonę i postanowił kontynuować znajomość. Decyzja zaskoczyła widzów i fanów programu, niewielu wierzyło, że para przetrwa, ale już wiemy, że były to mylne założenia.

Na Instagramie Ilony ukazały się ich wspólne zdjęcia i, jak widać, para jest ze sobą mimo, że zdjęcia do programu już się skończyły. 

 

Pod zdjęciem ukazała się masa pozytywnych komentarzy.

Pięknie Wam razem. Powodzenia życzę i czekamy na szczęśliwy finał, już poza kamerami.
Super, że jesteście razem! Trzymam za Was kciuki! Pozdrawiam!
Jesteś jedną z piękniejszych kandydatek tego programu! - piszą fani programu.

My życzymy im dużo szczęścia i trzymamy kciuki za dalszy rozwój relacji. O ich związku bez wątpienia usłyszymy w czasie świątecznego odcinka "Rolnika".

BO

Poniżej możecie zobaczyć jeden ze ślubów pary z programu. Jak widać wielu udaje się zakończyć go z sukcesem!

Zobacz wideo
Więcej o: