Meghan Markle i książę Harry zabrali Archiego na kinderbal. Chłopiec wybrał sobie szczególne towarzystwo. "Rudzi muszą trzymać się razem"

Książę Archie zaliczył już kolejną imprezę, na której świetnie bawił się z innymi dziećmi. Harry w punkt skomentował zabawy syna.

Książę Archie ma zaledwie pół roku, jednak już niejednokrotnie brał udział w publicznych wystąpieniach rodziców, a nawet ma za sobą pierwszą wizytę zagraniczną. Tym razem bawił się w nieco młodszym towarzystwie nieopodal swojego domu. Książę Harry towarzyszył Meghan Markle, gdy ta zabrała ich syna na kinderbal. Chłopiec świetnie zaaklimatyzował się wśród innych dzieci, szczególnie tych rudowłosych. 

Książę Archie poznał innych rudzielców

Jak informuje People, książę Harry towarzyszył swojemu sześciomiesięcznemu synowi i żonie na spotkaniu dla dzieci w pobliżu ich domu Frogmore Cottage w Windsor. Archie bawił się przednio, szczególnie z dwójką rudowłosych maluchów.

Archie świetnie się bawił. Czołgał się dookoła i był szczególnie zabrany z dwójką innych rudowłosych dzieci - powiedział informator People.

Książę Harry nie omieszkał w zabawny sposób skomentować preferencji syna.

Rudzi muszą trzymać się razem - skwitował książę.

Zabawne?

Książę Harry i Meghan Markle po raz pierwszy pokazali syna:

Zobacz wideo

RG