Konkurs na ulubionego prowadzącego "Voice'a" wygrała zwolniona z TVP Kurdej-Szatan. Reakcja produkcji? Początek fatalny, ale wybrnęli z klasą

Basia Kurdej-Szatan wygrała konkurs na ulubioną prowadzącą widzów "The Voice of Poland" zorganizowany przez produkcję show. Początkowo stacja nawet nie uwzględniła aktorki w wideo promującym ową rozgrywkę. Ostatecznie jednak werdykt na korzyść swojej byłej gwiazdy ogłoszony został w programie "na żywo".

Barbara Kurdej-Szatan była jedną z największą gwiazd Telewizji Polskiej. Polacy ja uwielbiają, więc aktorka dostawała większość hitowych programów stacji. Występowała w "M jak miłość", była gospodynią "The Voice Kids", "The Voice of Poland" oraz "Dance, dance, dance" czy "Kocham cię, Polsko". Latem tego roku media i widzów zelektryzowała zatem informacja, że stacja zwolniła ulubienicę i ta nie poprowadzi w TVP już żadnego show.

Jej miejsce w "The Voice of Poland" zajęła Marcelina Zawadzka.

Basia Kurdej-Szatan ulubioną prowadzącą widzów "The Voice of Poland"

Ostatnio produkcja programu zorganizowała konkurs na ulubionego prowadzącego programu. W rywalizacji wzięli udział wszyscy dotychczasowi prezenterzy, nawet ci sprzed lat. Widzowie mogli oddawać swoje głosy za pomocą komentarza pod danym zdjęciem.

Decyzją widzów owy tytuł trafił do Basi Kurdej-Szatan. Zaskoczenie? Dla produkcji na pewno, gdyż nie uwzględnili jej oni nawet w promującym konkurs materiale wideo. Jednak koniec końców "zachowali twarz". O wynikach konkursu poinformowali podczas sobotniego odcinka na żywo. 

Niedawno na naszym fanpage'u na Facebooku ogłosiliśmy konkurs, w którym mogliście głosować na swojego ulubionego prowadzącego i już teraz chcemy go rozstrzygnąć. Adaś, kto wygrał? - mówiła w programie Marcelina Zawadzka. 
Wygrywa Basia Kurdej-Szatan - krzyknął Adam Zdrójkowski. 

Uff... W końcu wszystkiego moglibyśmy się spodziewać. 

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Komentarze (37)
Konkurs na ulubionego prowadzącego "Voice'a" wygrała zwolniona z TVP Basia Kurdej-Szatan. Reakcja produkcji? Wybrnęli z klasą
Zaloguj się
 • Gość: Iko

  Oceniono 30 razy 22

  Nie rozumiem podniet tą Basią. Wg mnie strasznie mierna i sztuczna.

 • Gość: Goscc

  Oceniono 24 razy 16

  Nie wiem kto ją wybrał, babsko sztuczne do bólu i promowane na sile

 • Gość: tedewe

  Oceniono 19 razy 9

  Basia może i jest sympatyczna, ale jako prezenterka ma głos okropny - zapitej starej baby, starsznie mierzi i drażni. Sorry, ale ona chyba sama na siebie głosowała....

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Basia napewno lepiej prowadzi różne programy jest wesoła spontaniczna

 • Gość: Marzanna

  Oceniono 7 razy 5

  Ci co tutaj krytykują Basie, to mają naprawdę tępote ludzką, a poza tym zazdroszczą jej urody i męża a także sympatyczności.... masakra jacy ludzie potrafiom być podli dla drugiego człowieka... WSTYD

 • Gość: Rfcx

  Oceniono 7 razy 5

  A w życiu Warszawy nie uwierze

 • Gość: gośćniech lucyna

  Oceniono 7 razy 3

  Ta Zawadzka drętwa jsk drewno zdanis nie umie zklicić makabra

 • bokaj

  Oceniono 5 razy 1

  W pewnym momencie rzeczywiście było Jej już za dużo, ale nie zmienia to faktu, że jako prowadząca różne programy rozrywkowe sprawdza się doskonale. Ma tę luzacką spontaniczność, której wyuczyć się nie można. I ten arcy sympatyczny uśmiech.
  Taka kumpela z klasą.

 • wamal

  0

  to normalne dla tvpis i rządpis
  jest VoP, jest prowadząca, przestaje być prowadzącą, zamieszanie, wraca? prowadząca
  jest TK, jest p szydło, są orzeczenia TK, nie są publikowane, werdykt TSUE i orzeczenia opublikowane

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX