"Eks" Bieniuka już urządza dziecięcy pokoik? Przy okazji udziela rad innym rodzicom. "Wasze dziecko to mały człowiek, który też doceni dobry design"

Martyna Gliwińska jest w ciąży i spodziewa się narodzin swojego pierwszego dziecka. Teraz zaczyna się przygotowywać do jego narodzin.

Martyna Gliwińska niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Jakiś czas temu wyszło na jaw, że jest w ciąży z Jarosławem Bieniukiem. Niestety, wszystko wskazuje na to, że projektantka wnętrz będzie samotnie wychowywać swoje maleństwo. Jak bowiem zdradziła w rozmowie z "Na Żywo", Jarosław Bieniuk nie chce się w to angażować. Tymczasem Martyna Gliwińska zaczyna się przygotowywać do swojej nowej roli.

Martyna Gliwińska już urządza pokoik dla dziecka?

Jak każda przyszła mama, tak i Martyna Gliwińska zaczyna przygotowania do narodzin swojego dziecka. Nic więc dziwnego, że projektantka wnętrz przegląda inspirujące zdjęcia dziecięcych pokoi. Tym bardziej że jest to związane nie tylko z jej prywatnymi, ale i zawodowymi zainteresowaniami. Przy okazji udzieliła porad przyszłym rodzicom.

Dziś coś dla przyszłych rodziców! Pamiętajcie, że pokoik dla waszego dziecka nie musi być różowy, landrynkowy, w koronki i falbanki (choć może, kwestia fantazji!). Wasze dziecko to mały człowiek, który też doceni dobry design - napisała Martyna Gliwińska.
 

Była partnerka Jarosława Bieniuka pokazała kilka propozycji dziecięcych pokoi. Każdy z nich faktycznie jest bardzo stylowy, ale nie jesteśmy przekonani, by to miało jakiekolwiek znaczenie dla niemowlaka. 

KM

Jakiś czas temu Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk bawili się razem na kuligu:

Zobacz wideo