Księżna Kate uwielbia telewizyjne programy. William zdradził właśnie, który jest jej ulubionym! Emitowany jest także w Polsce

Okazuje się, że księżna Kate to wielka fanka brytyjskiego "Tańca z Gwiazdami".

Księżna Kate od lat wiedzie prym w rankingu na ulubioną członkinię rodziny królewskiej. Żona Williama jest zawsze uśmiechnięta, z wielką chęcią pozuje do zdjęć z fanami, a przede wszystkim - nie łamie protokołu. Stara się robić wszystko, by w jak największym stopniu upodobnić się do zwykłych szarych obywateli. Ostatnio okazało się, że uwielbia oglądać rozrywkowe programy, a jej ulubionym jest... "Taniec z Gwiazdami".

Księżna Kate uwielbia "Taniec z Gwiazdami"

William został ostatnio zapytany przez jednego z dziennikarzy, czy ogląda programy rozrywkowe. Książę przyznał, że zdarzyło mu się to kilka razy, jednak szybko odwrócił od siebie uwagę i zdradził, że częściej robi to jego żona z teściową. Ponadto powiedział, że ich ulubionym show jest "Strictly Come Dancing", czyli odpowiednik polskiego "Tańca z Gwiazdami".

Catherine jest wielką fanką tego programu i moja teściowa również go uwielbia - cytuje księcia Williama "People".

Powiemy szczerze, że jesteśmy nieco zaskoczeni. Kate nigdy nie dawała po sobie poznać, że jest zafascynowana oglądaniem pokazów tanecznych. Niemniej jednak fajnie, że William zdradził kolejny rodzinny sekret.

 

Swoją drogą, myślicie, że Kate kojarzy Olę Jordan, Polkę, która w brytyjskiej edycji wystąpiła kilka razy? Kto wie, może nie raz oddała na nią swój głos! 

CW

Kate i Wiliam nie tak dawno zawitali do Pakistanu. Świetnie zintegrowali się z tamtejszą ludnością. 

Zobacz wideo