"Love Island". Oliwia skomentowała rozstanie z Maćkiem. W obszernym oświadczeniu zdradziła powód

Związek Maćka i Oliwii z "Love Island" nie potrwał długo. W piątek rozstanie potwierdził on, a chwilę później swoje trzy grosze do wszystkiego dorzuciła ona. Jej słowa dają wiele do myślenia.

Choć "Love Island" zakończyło się miesiąc temu, życie bohaterów stale interesuje fanów tegoż reality. Program wypromował wprawdzie kilka par, jednak nie każda z nich przetrwała. Właśnie poznajemy kulisy rozstania Maćka i Oliwii. Co napisała modelka na Instagramie? 

"Love Island". Oliwia komentuje rozstanie z Maćkiem

Maciek i Oliwia od początku trwania programu wzbudzali spore kontrowersje. Para słynęła z częstych kłótni, tajemnicy modelki i zazdrości mężczyzny. I kiedy w finale odpadali razem z brązowym medalem, nikt raczej nie spodziewał się, że będzie to miłość aż po grób. Obawy fanów potwierdziły się w piątek, kiedy to na InstaStories uczestnika pojawiło się oficjalne potwierdzenie, że ich relacja przeszła do historii. 

'Love Island' Maciek'Love Island' Maciek screen Instagram/szewcowaty

Chwilę później kilka słów od siebie dodała Oliwia. Celebrytka przyznała, że w jej związku z Maćkiem nie działo się najlepiej. 

Miłość nie polega na ciągłym ranieniu się i przebaczaniu, jak to było w naszym przypadku. Czasami w złości ludzie robią i mówią rzeczy, od których nie ma powrotu... I z każdą taką sytuacją człowiek traci szacunek do siebie i partnera jeszcze bardziej - czytamy.

Ponadto dała do zrozumienia, że koniec związku, nie oznacza końca znajomości, a Maćka kochać będzie jeszcze długo.

Tym wszystkim, którzy komentują, że miłość szybko się skończyła, wyjaśnię tylko, że czasami dalej się bardzo kocha, a związek niestety się kończy. Nie życzę tego nikomu, nawet najgorszemu wrogowi, bo to boli najbardziej - dodała Oliwia.

Cóż, trzymaliśmy za tę parę mocno kciuki, jednak nie jest tajemnicą, że światy, z jakiego pochodzi modelka, a z jakiego jej były partner, to dwie różne bajki. Nie pozostaje nam więc teraz nic innego, jak tylko życzyć obojgu powodzenia w dalszych podbojach miłosnych. 

CW

Miłość kwitnie z kolei u Marietty i Franka. Kilkanaście dni temu para postanowiła razem zamieszkać. Zobaczcie, jak urządzali swój kącik. 

Zobacz wideo