"Taniec z Gwiazdami". Wiemy, kto zawalczy o kryształową kulę. Z programem pożegnała się faworytka. "Najpiękniejsza przygoda"

"Taniec z Gwiazdami". Zakończył się półfinałowy odcinek tanecznego show. Kto musiał pożegnać się z programem?

Za nami półfinał programu "Taniec z Gwiazdami". W pierwszej części poznaliśmy pierwszego finalistę, czyli Damiana Kordasa. W drugiej dowiedzieliśmy, kto jeszcze zawalczy o nagrodę główną, a kto decyzją widzów odpadł. 

"Taniec z Gwiazdami" półfinał

Na początku programu wystąpił Michał Bajor. W pierwszej części, każdy uczestnik musiał zatańczyć najgorzej wykonany taniec. Sandra Kubicka zatańczyła pasodoble, Damian Kordas jive'a, a Barbara Kurdej-Szatan cha-chę. Po pierwszych występach najwięcej punktów zdobyli Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke.

W kolejnej odsłonie uczestnikom towarzyszyły gwiazdy z poprzednich edycji Elżbieta Romanowska, Robert Wabich i Dawid Kwiatkowski. W tej części najwięcej punktów zdobyli Kubicka i Kurdej-Szatan. Widzowie zdecydowali jednak, że do finału jako pierwsi przejdą Damian Kordas i Janja Lesar.

"Taniec z Gwiazdami" improwizowane tango

O wejściu do finału miał zdecydować pojedynek na tango do muzyki, której uczestnicy nie znali. Zagrał akordeonista, Marcin Wyrostek. Łącznie po trzech tańcach panie zdobyły:

87 punktów - Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke
90 punktów - Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke 

Z programem pożegnała się Sandra Kubicka. To znaczy, że w finale zatańczą Barbara Kurdej-Szatan i Damian Kordas. 

DK

Jak Sandra Kubicka radziła sobie w „Tańcu z Gwiazdami”?

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (58)
"Taniec z Gwiazdami". Wiemy, kto zawalczy o kryształową kulę. Z programem pożegnała się faworytka. "To była najpiękniejsza przygoda jaką przeżyłam w moim życiu"
Zaloguj się
 • Gość: ada

  Oceniono 18 razy 12

  Faworytką jest Szatan od momentu podania wiadomości, że weźmie udział, więc nie rozumiem, czemu GW pisze, że ktokolwiek odpadł, kto mógł być brany pod uwagę, jako faworyt.

 • Gość: Uopit

  Oceniono 22 razy 12

  Przecież od początku wiadomo ze wygra Szatan Kiedy ogłaszano werdykt widać było emocje Sandry i b.spokojna minę Baśki Obie tańczyły dobrze! Ale to Sandra zatańczyła pieknie tango! Nie na darmo przyleciał narzeczony Sandry,podobnie jak sporo do powiedzenia miałaby Millerowna..... Cały program ustawiony i tj zawsze

 • Gość: EWA

  Oceniono 11 razy 11

  Damian musi wygrać tańczył super jest taki naturalny nie gwiazdorzy trzymam kciuki i tego mu życzę.

 • Gość: vhj

  Oceniono 14 razy 10

  Baśka pchana sztucznie na siłę.

 • Gość: gosc

  Oceniono 16 razy 10

  mnie osobiscie szkoda Sandry bardzo ladnie tanczyla, ta cala Kurdej trzesie tylkiem , ten jej usmiech mnie poraza jak prad okropna baba...

 • Gość: Ewa

  Oceniono 18 razy 10

  Szkoda ze Sandra nie zatańczy w finale :)

 • Gość: gość

  Oceniono 13 razy 9

  wszyscy mają dośc Szatan /ludzie ogarnijcie się ustawka jak zwykle .Szatan smieje się w gębę wszystkim bo wie .źe ustalona wygrana /ludzie trzeba bojkotowac polsat

 • Gość: Też konieta

  Oceniono 21 razy 9

  Bardzo załuje ze odpadla pani Sandra , pieknie tanczyła , śliczna i cudownie zgrabna kobieta

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX