"Love Island". Pierścionek, który Maciek dał Oliwii w programie, należał do jego byłej narzeczonej [TYLKO U NAS]

Maciek podarował Oliwii w trakcie trwania programu "Love Island" pierścionek. Dowiedzieliśmy się dość szokujących wiadomości - okazuje się, że należał on wcześniej do jego narzeczonej!
Zobacz wideo

Wielu fanów "Love Island" uważało, że Oliwia wykorzystuje Maćka po to, by wygrać program. Oni jednak udowodnili, że połączyło ich prawdziwe uczucie i dalej są razem. Chłopak podarował nawet ukochanej pierścionek. Jednak modelka nie jest chyba świadoma jego historii.

"Love Island". Maciek podarował Oliwii pierścionek

Maciek już w pierwszym odcinku programu poinformował wszystkich, że zabrał ze sobą pierścionek, który zamierza wręczyć uczestniczce, która zdobędzie jego serce. Bardzo szybko okazało się, że oczarował on Oliwię, z którą jeszcze w trakcie nagrań stworzył związek. Dziewczyna wzruszona przyjęła od niego podarunek, jednak oznajmiła, że nie traktuje go jako zobowiązujący. Teraz nosi go zawsze przy sobie, jednak nie na palcu, a zawieszony na łańcuszku. Dostaliśmy informację, skąd pochodzi ta biżuteria.

Pierścionek zaręczynowy należał do byłej narzeczonej Maćka - zdradziło nasze źródło.

Nie sądzimy, żeby Oliwia o tym wiedziała. Chyba że tak Maciek ujął ją swoim gestem, że jej to nie przeszkadza.

 

"Love Island". Sylwia i Mikołaj lecą do Gambii

Co słychać u innych par? Okazuje się, że szczęśliwy jest także związek zwycięzców pierwszej polskiej edycji "Love Island". Sylwia i Mikołaj nie tylko zamieszkali razem, lecz także planują podróż do Gambii. Wylatują już 20 listopada z misją pomocową jako wolontariusze.

Sylwia pracowała przy konkursie Mister Polski 2019. Tam poznała Norberta Dąbka, który jest czynnym aktywistą. Opowiedział parze o trudnej sytuacji życiowej setek dzieci jednej ze szkół z Gambii. Zwycięska para zaoferowała swoją pomoc, a także rozpoczęła zbiórkę pieniędzy.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.