Anna Lewandowska przyszła na premierę filmu w oversize'owej marynarce. Brzuch chciała też ukryć czarną torbą. Wyglądała kwitnąco

Anna Lewandowska ku zaskoczeniu wielu wpadła na premierę filmu "Proceder". Biała marynarka zakryła delikatnie zaokrąglony brzuch. My jednak patrzymy na torbę od Saint Laurent.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski już niedługo po raz drugi zostaną rodzicami. O wszystkim w spektakularny sposób poinformował piłkarz. I kiedy wydawało się, że przyszła mama będzie unikała medialnych wyjść, od momentu ogłoszenia błogosławionego stanu zaliczyła już dwa. W czwartek po południu promowała swoją nową książkę, a wieczorem zjawiła się na premierze filmu. Postawiła na sprawdzony zestaw.

Anna Lewandowska na premierze filmu "Proceder"

Trenerka wprawdzie starała się nie udzielać wywiadów, ale zgodziła się stanąć na ściance. Fotoreporterom pozowała w czarnych spodniach i bluzce w tym samym kolorze. Chcąc chyba zakryć brzuch, włożyła białą, oversize'ową marynarkę. Całość prezentowała się naprawdę przyzwoicie i elegancko, choć naszą uwagę przykuwa dodatek Anny od Saint Laurent. 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska KAPiF.pl

Owa torba to jeden z najnowszych modeli francuskiego domu mody. I choć jest przepiękna, to bardzo droga i niestety na kieszeń niewielu. Aby stać się posiadaczem tej czarnej perełki, trzeba wyjąć z portfela aż 1200 euro, czyli ponad 5 tys. złotych. 

CW

Robert Lewandowski opowiedział o żonie, jej ciąży i córce w wywiadzie dla TVN 24:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (36)
Anna Lewandowska przyszła na premierę filmu w oversize'owej marynarce
Zaloguj się
 • Gość: Adela

  Oceniono 16 razy 14

  To jakas wierutna bzdura!po pierwsze :torebka jest tak mała że nie zasłoni nic ,po drugie: jak by chciska ukryć ciąże to by Robert nie obwieszczał calemu światu nowiny,po trzecie co tu ukrywać?ciaza najnormalniejsza rzecz na świecie.

 • Gość: Daria

  Oceniono 12 razy 12

  A po co ukrywać? Kazdy wie, a w 4 miesiacu to raczej nic nie widac przecież

 • Gość: hallo

  Oceniono 17 razy 9

  No i fajnie spoko się ubiera

 • Gość: hj

  Oceniono 22 razy 8

  Pięknie wyglada, chyba synek będzie ;)

 • Gość: Hanna

  Oceniono 13 razy 5

  Nie lubię jej, ale fakt dobrze się ubrała i ok wygląda chyba pierwszy raz

 • Gość: Ania

  Oceniono 19 razy 5

  WOW rewelacyjna stylóweczka.

 • Gość: Jędza

  Oceniono 4 razy 4

  Ile dziś będzie artykułów o żonie piłkarza? Chyba idziecie na rekord. Czekam na info, co zjadła na kolację, w jakiej sukience ululała córeczkę i czy jej potem było smutno czy może wesoło.

 • Gość: G

  Oceniono 2 razy 2

  To po co pokazuje się na ściankach, filmie, po to chyba żeby pokazać kolejną torebkę,a chowa, dziecko teraz brzuch, dziwne to i śmieszne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX