Anna Lewandowska przyszła na premierę filmu w oversize'owej marynarce. Brzuch chciała też ukryć czarną torbą. Wyglądała kwitnąco

Anna Lewandowska ku zaskoczeniu wielu wpadła na premierę filmu "Proceder". Biała marynarka zakryła delikatnie zaokrąglony brzuch. My jednak patrzymy na torbę od Saint Laurent.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski już niedługo po raz drugi zostaną rodzicami. O wszystkim w spektakularny sposób poinformował piłkarz. I kiedy wydawało się, że przyszła mama będzie unikała medialnych wyjść, od momentu ogłoszenia błogosławionego stanu zaliczyła już dwa. W czwartek po południu promowała swoją nową książkę, a wieczorem zjawiła się na premierze filmu. Postawiła na sprawdzony zestaw.

Anna Lewandowska na premierze filmu "Proceder"

Trenerka wprawdzie starała się nie udzielać wywiadów, ale zgodziła się stanąć na ściance. Fotoreporterom pozowała w czarnych spodniach i bluzce w tym samym kolorze. Chcąc chyba zakryć brzuch, włożyła białą, oversize'ową marynarkę. Całość prezentowała się naprawdę przyzwoicie i elegancko, choć naszą uwagę przykuwa dodatek Anny od Saint Laurent. 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska KAPiF.pl

Owa torba to jeden z najnowszych modeli francuskiego domu mody. I choć jest przepiękna, to bardzo droga i niestety na kieszeń niewielu. Aby stać się posiadaczem tej czarnej perełki, trzeba wyjąć z portfela aż 1200 euro, czyli ponad 5 tys. złotych. 

CW

Robert Lewandowski opowiedział o żonie, jej ciąży i córce w wywiadzie dla TVN 24:

Zobacz wideo
Więcej o: