51-letnia Celine Dion spotkała się z fanami. W czerwonym zestawie wyglądała fenomenalnie. Dawno nie była w tak dobrej formie

Celine Dion wydała właśnie nowy album "Courage". Rozpoczęła więc jego promocję i pojawiła się w Nowym Jorku na nagraniach do programu Jimmy'ego Fallona. Wyglądała po prostu zjawiskowo.

Kilka tygodni temu Celine Dion wyruszyła w kolejną trasę koncertową, promującą najnowsze wydawnictwo - album "Courage". Cały krążek ujrzał światło dzienne już kilka dni temu, w związku z czym artystka umówiła się na kilka wywiadów. W czwartek pojawiła się w Nowym Jorku, by zasiąść na kanapie w programie Jimmy'ego Fallona. Pod studiem przyłapali ją paparazzi i fani. Na widok jej stylizacji opadły nam szczęki.

Celine Dion w czerwonym garniturze

Pisząc o Celine, zawsze zwracamy uwagę na jej wiek. Dlaczego? Ponieważ tak jak ona, chciałaby wyglądać w wieku 51 lat chyba każda kobieta. Piosenkarka pokazała ostatnio w jakiej świetnej jest formie i po raz kolejny udowodniła, że zna się na modzie. W drodze na wywiad zaprezentowała się w czerwonej, welurowej marynarce i aksamitnych spodniach w podobnym kolorze. Całość uzupełniła wysokimi szpilkami na platformie i niewymiarową torebką

Zanim rozpoczęły się nagrania programu, Dion zatrzymała się i pozowała z fanami do zdjęć, rozdając autografy. Wyglądała na naprawdę zadowoloną i pomimo licznych koncertów nie widać było po niej zmęczenia. Wręcz promieniała. 

Celine DionCeline Dion East News

Przypomnijmy, Celine w ramach nowej trasy koncertowej wystąpi również w Polsce. Już 23 maja zagra w Łodzi, a 25 w Krakowie. Wybieracie się na któryś?

CW

Celine Dion zagra na dwóch koncertach w Polsce. Bilety już w sprzedaży: 

Zobacz wideo
Więcej o: