Małgorzata Kożuchowska na premierę filmu "Proceder" przyszła w czarnym kombinezonie. Wyglądała obłędnie. Te buty zrobiły furorę

Czwartkowy wieczór Małgorzata Kożuchowska spędziła w kinie na premierze filmu "Proceder". Aktorka zaprezentowała się w bardzo prostej, ale jakże eleganckiej wersji.

Małgorzata Kożuchowska od lat uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. We wszelkich rankingach zazwyczaj walczy o pierwsze miejsce z Kingą Rusin czy Małgorzatą Sochą. Nic dziwnego, wszystkie z nich prezentują się zawsze świetnie. Z drugą z pań gwiazda "Rodzinki.pl" ma wiele wspólnego. Dlaczego? Obie aktorki ubiera bowiem ta sama stylistka - Alicja Werniewicz, która po raz kolejny pokazała, że zna się na rzeczy. 

Małgorzata Kożuchowska na premierze filmu "Proceder"

Czwartkowy wieczór aktorka spędziła w kinie, oglądając przedpremierowo najnowszy film Michała Węgrzyna - w którym zresztą sama zagrała - "Proceder". Wcześniej pozowała na ściance, gdzie w blasku fleszy zaprezentowała swój elegancki kombinezon. 

 

Całość stylizacji uzupełniła pikowaną torbą Bottega Veneta, wartą kilka tysięcy złotych i czarnymi szpilkami od Saint Laurent. Model tych butów to hit ostatnich miesięcy. Nosiły go już największe, światowej sławy gwiazdy, w tym nasza rodzima modelka, Anja Rubik

Jak oceniacie stylizację Małgorzaty? Naszym zdaniem po raz kolejny brawa należą się stylistce. 

CW

Małgorzata Kożuchowska wzięła udział w tegorocznym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Razem z Agnieszką Dygant i Darią Widawską bawiła się przednio!

Zobacz wideo
Więcej o: