"Twoja twarz brzmi znajomo". Jeremi Sikorski w roli Katy Perry i tysięczny występ. Nieoczekiwana zmiana w jury

Trwa 12. sezon "Twoja twarz brzmi znajomo". W fotelu jurora zasiadł Kazik Mazur, a Jeremi Sikorski wcielając się w ameykańską giwazdę muzyki pop, Katy Petry. To był tysięczny występ na scenie niezwykle wymagającego programu.

Za nami jedenasty odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Szeroko komentowany jest występ Jeremiego Sikorskiego, który wykonał utwór "Swish Swish" Katy Perry. Podobno muzyk jest specjalistą we wcielaniu się w kobiety. 

"Twoja twarz brzmi znajomo": Jeremi Sikorski jako Katy Perry

Jeremi w rozmowie z Maćkiem Dowborem przed występem opowiedział o trudnościach w odtworzeniu amerykańskiej artystki. 

Ma głos piersiowy, czyli dla mnie jako mężczyzny, ciężko jest zaśpiewać i uzyskać barwę kobiecą, bo używam tych rezonatorów, które są męskie u mnie i to jest największe wyzwanie dla mnie. Staram się (...), by ten głos był jasny – powiedział Jeremi Sikorski.

Uczestnik programu musiał w czasie występu nie tylko zaśpiewać ale i zatańczyć, aby odtworzyć teledysk Perry. Sam przyznał, że piosenkarka udaje mężczyznę. 

Ona w tym swoim ruchu jest taka hip-hopowa. Bardzo gestykuluje, ma niskie kolana. Ona jest jak facet. A ja muszę być jak facet, który staje się kobietą - podsumował Sikorski.

Jak wypadł Jeremi w roli Katy Perry? Internauci uważają, że w tej stylizacji wygląda jak amerykański charakteryzator i osobowość internetowa, James Charles. Chwalili także występ Sikorskiego.

Wygląda jak James Charles.
Jestem zaskoczony! Brawo Jeremi, najlepsza jego kobieca rola.
Wow, nie wiedziałam, że Jeremi ma taki talent. Super się wiele w każda postać.

Jeremi Sikorski i James CharlesJeremi Sikorski i James Charles screen YouTube/Magazyn Gala Instagram/jamescharles

W jury programu zasiadają mezzosopranistka Małgorzata Walewska oraz aktorzy Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Paweł Królikowski. W jedenastym odcinku 12. sezonu nastąpiła nieoczekiwana zamiana. Kazik Mazur, zwycięzca 11. edycji programu zastąpił w roli jurora Kacpra Kuszewskiego. 

W tym sezonie na scenie programu występują: Ewelina Lisowska, Emilia Komarnicka-Klynstra, Ewelina Ruckgaber, Katarzyna Ptasińska, Łukasz Zagrobelny, Robert Koszucki, Jeremi Sikorski i Adam Strycharczuk.

DK

Joanna Koroniewska o pracy z mężem, współprowadzącym "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": "Nigdy nie zaśpiewam w TTBZ"

Zobacz wideo
Więcej o: