Przetakiewicz wspomina, jak wyglądała jej sesja dla "Playboya". "Zdjęcia spełniały wszystkie moje standardy"

Joanna Przetakiewicz w 2017 roku wzięła udział w sesji dla magazynu "Playboy". Teraz, kiedy okazało się, że pismo przestanie być wydawane w Polsce, przypomniała, jak wyglądała praca na planie zdjęciowym.

Na sesji dla magazynu "Playboy" Joanna Przetakiewicz w 2017 roku zachwyciła wszystkich. Mimo wieku (projektantka miała wtedy 50 lat) wyglądała przepięknie, świeżo i młodo. Gwiazda nie kryła, że zrobiła to dla siebie i innych kobiet.

Joanna Przetakiewicz wspomina swoją sesję w "Playboyu"

Joanna Przetakiewicz opowiedziała o swojej sesji w magazynie portalowi Onet.pl. Wszystko dlatego, że "Playboy" w wersji papierowej w Polsce przestaje istnieć - spółka Marquard Media Polska zdecydowała o zamknięciu kilku tytułów magazynów, w tym "Playboya".

Zrobiłam to, bo chciałam i mogłam - skomentowała gwiazda w rozmowie z Onetem.

Gwiazda przyznaje, że było to dla niej świetne doświadczenie dlatego, że postawiła pewne warunki. O czym dokładnie mowa?

Jednym z warunków gwiazdy było to, aby wygląd zdjęć mieścił się w granicach poczucia jej estetyki. Drugim warunkiem było to, aby zdjęcia portretowe wykonywała Zuzanna Krajewska, która według Przetakiewicz jest jedną z najlepszych polskich fotografek:

Znałam ją od lat i wiedziałam, że przy niej będę czuła się najlepiej, najbezpieczniej. I tak się stało – na planie miałam zapewniony niesamowity komfort pracy. W efekcie powstały zdjęcia szalenie zmysłowe, a jednocześnie spełniały wszystkie moje standardy. - podsumowała Joanna

Istotną rzeczą dla gwiazdy było również to, aby sesja była wykonana w jej domu, bo tylko tam Joanna Przetakiewicz czuje się komfortowo. Wszystkie warunki projektantki zostały spełnione i, jak przyznaje sama Joanna, dzięki temu efekt tej sesji jest tak piękny.

Przypomnijmy, że Joanna Przetakiewicz nie zarobiła na sesji - wykonała ją za darmo, jak mówi - dla siebie i kobiet w jej wieku.

BO

Zobaczcie, które z polskich gwiazd wykonały sesję dla "Playboya"

Zobacz wideo
Więcej o: