Anna Wendzikowska bawi się z dziećmi w basenie pełnym piłek. Przy okazji pokazała pokój swojej córki

Anna Wendzikowska chętnie relacjonuje na Instagramie swoje życie z dziećmi. Tym razem dziennikarka pochwaliła się zdjęciem, na którym bawi się z córkami. Przy okazji zobaczyliśmy, jak wygląda pokój jednej z nich.

Anna Wendzikowska świetnie czuje się w roli mamy dwóch córek, czemu doskonale daje znać na swoim Instagramie. Jej profil pełen jest zdjęć z dziećmi, a na najnowszej fotce gwiazda pokazała pokój jednej z nich oraz zdradziła, jak wyglądają ich wspólne zabawy.

Anna Wendzikowska pokazała pokój córki

Na najnowszym zdjęciu Anna Wendzikowska przebywa z dziećmi w basenie pełnym piłek.

W domu najlepiej im starsza jest Tońka, tym bardziej rozszerza się wachlarz naszych wspólnych zabaw - czytamy pod postem. 

Przy okazji możemy zobaczyć, jak reporterka "Dzień Dobry TVN" urządziła pokój swojej córce. W pomieszczeniu dominuje biel i pudrowy róż. Nie brakuje porozrzucanych zabawek, co wydaje się normą w pokoju dziecięcym.

Na jej Instastory pojawiło się jeszcze więcej zdjęć z wspólnych zabaw, na których możemy zobaczyć jeszcze więcej pokoju córki dziennikarki. Na pierwszy rzut oka widać, że zabawa była przednia. 

Anna Wendzikowska chętnie nagrywa swoje dzieci. Na filmiku poniżej zaprezentowała, jak jej córka śpiewa. 

RG

Więcej o:
Komentarze (16)
Anna Wendzikowska bawi się z dziećmi w basenie pełnym piłek. Przy okazji pokazała pokój swojej córki
Zaloguj się
 • Gość: uwazny

  Oceniono 16 razy 8

  I znowu ten szeroki rozkrok.

 • Gość: mix

  Oceniono 12 razy 6

  Czizas, czy ona wykupiła u was jakiś pakiet publikacji? Co nas obchodzi ten upozowany pustostan? Była krytyka, że ciągle wrzuca zdjęcia z podróży bez dzieci, to teraz nap*erdala foty z dziećmi jak szalona. Swoją drogą, ciekawe, kogo wciągnęła w ten wir obciachu i każe mu trzaskać te nieszczere do bólu fotki.

 • Gość: Ann

  Oceniono 6 razy 2

  Atencjuszka z niej! Wielka Pani

 • Gość: ble ble

  Oceniono 1 raz 1

  Już się martwiłam, że nie będzie dzisiaj artykułu o Wendzikowskiej, ale ufff... jest, no bo przecież jak przeżyć dzień bez żadnego info na temat tego co pani W założyła dziś na siebie czy w jakiej odsłonie pokazała zadek. Wychodzi na to, że tylko z tego jest znana i promowana. Dziś ambitniej bo jest w basenie z kulkami i ubrana.

 • Gość: Monika

  0

  W domu też mamy taki basen dla najmłodszej córeczki ;) Starsza już nie chcę się w nim bawić zdecydowanie woli układać rurki 3d montino. Ciągle buduję jakieś domki i inne kreatywne budowle :)

 • Gość: Fafik

  0

  Zdjęcia jak z katalogu, chyba czasu na zwykle życie już nie ma. Zajmuje się fotografia kulinarna, i wiem ile czasu zajmuje pozowanie a potem obróbka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX