Maja Bohosiewicz w skąpym kostiumie w obiektywie męża. Fani zachwyceni. "Co za ogień". Swój komentarz zostawiła również Lewandowska

Maja Bohosiewicz wyjechała z mężem nad polskie morze. Tomasz Kwaśniewski zrobił aktorce zdjęcie w kuchni. Piękne i bardzo sensualne.

Maja Bohosiewicz unika raczej medialnych imprez, pozowania na ściankach i udzielania poruszających wywiadów. Jest za to bardzo aktywna w social mediach, głównie na Instagramie. To właśnie tam podzieliła się z fanami nowym zdjęciem w seksownym kostiumie. Autorem tego obrazka jest mąż aktorki, Tomasz Kwaśniewski. 

Maja Bohosiewicz na zdjęciu zrobionym przez męża

Maja wyjechała z ukochanym nad polskie morze. Zamieszkali w pięknym domku w Sopocie, w którym powstała mini sesja. Była ona raczej przypadkowa, ale czyż nie takie są najpiękniejsze? Wystarczy spojrzeć na fotografię, na której Bohosiewicz prezentuje swoją smukłą sylwetkę przy kuchennym blacie.

 
Przypadkowo mąż mnie uchwycił, jak dumałam w kuchni nad krajobrazem Sopotu nocą.

Fani nie kryli zachwytu. 

Ale fota - ogień!
Piękna kobieta i piękna figura.
Chciałabym tak wychodzić na przypadkowych ujęciach.

Swoją opinią podzieliła się również Anna Lewandowska, która nie od dziś przyjaźni się z Mają. Choć nie napisała tak naprawdę nic, jej komentarz wyraża więcej niż tysiąc słów. 

Maja BohosiewiczMaja Bohosiewicz screen Instagram / @majabohosiewicz

A Wam jak podoba się fotka aktorki? Dla nas bomba!

CW

Maja Bohosiewicz pokazała, jak ćwiczy na siłowni. To dzięki treningom ma tak świetną sylwetkę. 

Zobacz wideo