Maciej Zakościelny i Paulina Wyka pokazali, co ich dzieci zrobiły w pokoju. Tej ściany szybko nie domyją

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka są parą od 2014 roku i doczekali się dwójki synów. Nieczęsto pokazują dzieci, ale tym razem Paulina pochwaliła się na Instagramie pociechami. Jest na co popatrzeć - na ścianie pokoju powstało arcydzieło.

Maciej Zakościelny wraz z partnerką od czasu do czasu pokazują swoje życie prywatne. Tym razem Paulina Wyka zaprezentowała swoim fanom, jak ich dzieci spędzają wolny czas. Mamy szczerą nadzieję, że to zmywalne farby!

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka pozwalają dzieciom zaszaleć

Paulina Wyka raz na jakiś czas pokazuje na swoim profilu na Instagramie, jak wychowuje dzieci. Nie zdarza się to często, jednak dziś na jej profilu ukazała się relacja z chłopcami, która wzbudziła dużo kontrowersji. Pokazała ona bowiem synów, którzy... malują po ścianach. I nie jest to niewielka plamka farby.

Na zdjęciach chłopcy są w piżamach, cali ubrudzeni farbą. Farbą ubrudzona jest również ściana, choć należałoby napisać, że powstało na niej piękne dzieło sztuki. Ciekawe, czy zostanie jako pamiątka na kolejne lata, czy też zostanie zamalowane?

Jak widać, niewiele rzeczy cieszy dzieci bardziej, niż niszczenie rzeczy w domu. :)

BO

Zobaczcie jak inne gwiazdy chwalą się swoimi pociechami na Instagramie:

Zobacz wideo
Więcej o: