Anna Lewandowska wreszcie pokazała brzuszek. Jest już całkiem spory, bo na zdjęciu czule go obejmuje

Anna Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka i dopiero teraz pochwaliła się rosnącym brzuszkiem. Jest już całkiem spory!

Ponad tydzień temu Anna i Robert Lewandowscy ogłosili światu radosną nowinę, że spodziewają się drugiego dziecka. Można było się spodziewać, że od tego momentu wszyscy zaczną uważnie przyglądać się brzuszkowi Anny, szukając ciążowych krągłości. I choć trenerka jest bardzo aktywna na Instagramie, to jednak dopiero teraz pokazała nowe zdjęcie, na którym widać już brzuszek!

Anna Lewandowska wreszcie pokazała ciążowy brzuszek

Nowa fotografia trenerki rozczula. Anna Lewandowska pozuje bokiem do obiektywu i czule obejmuje swój brzuszek. Mimo że jedna jej ręka zasłania większą część brzuszka, to jedna widać wyraźne zaokrąglenie. To pierwsze takie zdjęcie w jej drugiej ciąży. Według medialnych odniesień, Anna Lewandowska jest w 4. miesiącu ciąży, więc to idealny moment na pierwsze krągłości.

 

Przy okazji Anna Lewandowska znów napisała o treningach w ciąży i podkreśliła, że nie warto rezygnować z aktywności w tym stanie.

Odpowiednio dobrane i bezpieczne treningi niebywale korzystnie wpływają na prawidłowy przebieg ciąży i porodu. To już zostało udowodnione. Podkreślam, że dzięki aktywności fizycznej podczas ciąży powrót do formy po jej zakończeniu jest znacznie szybszy i przyjemniejszy. WARUNEK - brak przeciwwskazań lekarza - napisała Anna.

Anna Lewandowska wyjawiła również, z jakich aktywności jednak powinno się zrezygnować w czasie ciąży. Wymieniła m.in. głębokie skłony z głową w dół, głębokie przysiady, jazdę na rolkach, łyżwach, nartach, na rowerze (po nierównym terenie), nurkowanie, wspinaczkę, a także sporty, które mogą doprowadzić do niedotlenienia.

 KM

Jakiś czas temu Anna Lewandowska pochwaliła się rodzinnym spacerem:

Zobacz wideo
Więcej o: