Kuba Wojewódzki z dziećmi na Instagramie. "Nagle zostałem podwójnym ojcem". Internauci: To dzieci Anny Muchy. Sprawdzamy i sporo się zgadza

Kuba Wojewódzki zamieścił zdjęcie z dziećmi, czym zaintrygował internautów. Czyżby Anna Mucha miała coś z tym wspólnego?

Kuba Wojewódzki w jednym z wywiadów zwierzył się, że jego największą porażką jest to, że nie ma rodziny i dzieci. Najnowsze zdjęcie, jakie zamieścił na swoim Instagramie stawia sprawę w nieco innym świetle. Na fotce pozuje z dwójką dzieci, a internauci już mają swoją teorię. 

Kuba Wojewódzki z dziećmi

Kuba Wojewódzki pokazał się z dwójką dzieci. Na zdjęciu wszyscy czytają gazetę, jednak nie to zwróciło największą uwagę fanów. Ci sugerują, że król TVN pozuje z dziećmi swojej byłej narzeczonej Anny Muchy, a opis tylko podsyca te plotki.

Od momentu, w którym nagle zostałem podwójnym ojcem, moje życie nabrało przyspieszenia. Właśnie tankujemy - czytamy pod zdjęciem.
 

Ostatnimi czasy coraz częściej mówi się o tym, że Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znowu się spotkają. Sama zainteresowana podsyciła plotki, fotografując się przy jego samochodzie. Warto zaznaczyć, że dzieci na zdjęciu są zbliżone wiekowo to pociech aktorki. Komentujący internauci są podobnego zdania.

Staraj się, żebyś jej znowu nie stracił.
Ej, a nie zauważyliście zdjęć na Instagramie Kuby i Ani z Tel Awiwu w mniej więcej tym samym czasie?
Myślę, że to dzieci Anny Muchy - piszą internauci.

Czy Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znowu mają się ku sobie? Sami jeszcze nie skomentowali narastających plotek na ten temat, jednak warto pamiętać, że w przypadku Kuby może okazać się to rozgrzewką przed kolejną kampanią reklamową. 

Kuba Wojewódzki w swojej autobiografii sporo miejsca poświecił Annie Musze. Jak to skomentowała? ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.