Ania Bardowska urodziła córkę? Żona rolnika milczy na Instagramie, a fani nie mają żadnych wątpliwości

Anna Bardowska, żona Grześka z programu "Rolnik szuka żony", prawdopodobnie urodziła drugie dziecko. Wskazuje na to wymowna cisza na jej profilu na Instagramie.

Anna i Grzesiek Bardowscy poznali się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Para zakochała się w sobie, wzięła ślub i 3 lata temu powitała na świecie pierwsze dziecko - synka Jasia. Teraz natomiast w listopadzie miała urodzić się jej córka, Liwia. Wiele wskazuje na to, że już jest na świecie!

Anna Bardowska urodziła córkę

Internauci zwrócili uwagę, że ostatnio żona rolnika zniknęła z Instagrama. Nie ma mowy o odpoczynku od social mediów przed narodzinami dziecka, bo Ania była aktywna nawet w 37. tygodniu ciąży. Wtedy pokazała ogromny brzuszek i poinformowała swoich fanów, ile przytyła.

Kulka. 15 kg na plusie, ale to akurat nie ma żadnego znaczenia. Czekamy i im bliżej do naszego spotkania, tym bardziej się niecierpliwię - napisała.
 

Tydzień temu Ania opublikowała ostatnie zdjęcie, które przedstawiało obiad przygotowany przez Grześka, a potem zamilkła. Fani natychmiast zaczęli podejrzewać, że rolniczka urodziła.

Jak u was? Już w czwórkę?
Urodziło się dzidzi? Bo tak pusto tu od dłuższego czasu - piszą w komentarzach.

Ania Bardowska nie zareagowała na pytania, ale co ciekawe, zrobiła to za nią jedna z internautek.

Podobno tak - napisała.

Można więc podejrzewać, że teraz żona rolnika w pełni oddaje się opiece nad małą Liwią i nie w głowie jej publikowanie postów na Instagramie. Nam pozostaje cierpliwie czekać, aż Bardowoscy zdecydują się pokazać córkę. Tymczasem gratulujemy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.