Wojciech Mazolewski rozstał się z Katarzyną Zawadzką. Przy okazji wyznał, że jego znany kolega też zakończył związek

Wojciech Mazolewski rozstał się z Katarzyną Zawadzką. O kryzysie pary mówiono już parę miesięcy temu, ale dopiero teraz muzyk potwierdził tę informację.

Wojciech Mazolewski i Katarzyna Zawadzka byli parą niecały rok. Muzyk związał się z aktorką po rozstaniu z Mają Sablewską. Teraz w wywiadzie w "Twoim Stylu" potwierdził, że znowu jest singlem.

Wojciech Mazolewski i Katarzyna Zawadzka rozstali się

W świecie show biznesu Wojciech Mazelewski został bardziej znany dzięki związkowi z Mają Sablewską. Para spotykała się od 2011 roku i od tego czasu muzyk zaczął pojawiać się na branżowych imprezach, ściankach czy okładkach kolorowych magazynów.

Po rozstaniu z Mają w 2016 roku, Wojtek zaczął spotykać się z aktorką Katarzyną Zawadzką. Wydawało się, że para tworzyła wręcz idealny związek, jednak możemy już śmiało powiedzieć - przeszedł on do historii. W wywiadzie dla magazynu "Twój Styl" muzyk potwierdził rozstanie i dodatkowo zdradził, że jego obecny partner muzyczny przeżywa to samo.

Jesteśmy też ojcami, a w tym momencie również samotnymi facetami - powiedział Wojtek

Wojciech Mazolewski i John Porter singlami

John Porter, bo to właśnie z nim Wojciech Mazolewski tworzy teraz duet muzyczny, również jest samotnym ojcem, tak jak Wojtek. W wywiadzie panowie przyznają, że ich męskiej przyjaźni pomogła podobna sytuacja życiowa. Panowie mimo różnicy wieku wzajemnie sobie pomagają, a starszy (o 26 lat!) John Porter doradza Wojtkowi w sprawach sercowych.

Ludzie myślą, że jak jesteś muzykiem, nie masz problemu w nawiązywaniu relacji. A wbrew pozorom samotność się zdarza nawet gdy jesteś znany. Mężczyźni tacy jak my mają nawet bardziej pod górkę w tej kwestii, bo przecież żaden z nas nie zamieści swojego zdjęcia na Tinderze lub innym portalu randkowym - dodał John

Mazolewski w "Twoim Stylu" zdradził, że John Porter także rozstał się ze swoją partnerką. Muzyk wiązany był ostatnio z Sandrine Brygidą Boraczyńską, absolwentką AWF, z którą widziano go na ściankach rok temu.

Przypomnijmy, że wcześniej John Porter był w długoletnim związku z piosenkarką Anitą Lipnicką. Para ma razem córkę - Polę Porter.

BO

Poniżej możecie sobie zobaczyć inne rozstania polskich gwiazd. Niektóre z nich były naprawdę bardzo trudne. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.