Syn Małgorzaty Rozenek ma pierwszą dziewczynę. "Była nawet u nas w domu". Perfekcyjna już teraz wie, że nie będzie dobrą teściową

Dzieci tak szybko dorastają! Okazuje się, że starszy syn Małgorzaty Rozenek-Majdan ma już pierwszą dziewczynę.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest matką dwóch synów. Chłopcy urodzili się w trakcie trwania małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Mimo że "Perfekcyjna" od kilku lat jest związana z Radkiem Majdanem, to 13-letni Stanisław i 9-letni Tadeusz stworzyli z nim bardzo bliską relację. Chłopcy zaczynają dorastać, starszy z nich ma już nawet pierwszą dziewczynę.

Małgorzata Rozenek-Majdan o sympatii syna

Okazuje się, że to dosyć poważna relacja. Staś przyprowadził wybrankę do rodzinnego domu.

Tak, ma pierwszą dziewczynę. Była już nawet u nas w domu - zdradziła Rozenek "Rewii".

Rozenek przy okazji zdradziła, że młodszemu synowi też zdarzyło się już zakochać, jednak to uczucie trwało zaledwie kilka dni.

Tadzio miał 5 lat, kiedy powiedział, że się zakochał. Poprosił wtedy, żebyśmy kupili pierścionek zaręczynowy, więc Radek pojechał z nim do znajomego jubilera, kupił pierścionek. Na szczęście to był czas komunii, więc udało się coś znaleźć. Tadzio do Mani z tym pierścionkiem poszedł, oświadczył się jej, a my, mamy, bardzo to przeżywałyśmy. Krótko trwało to narzeczeństwo, bo tylko 3 dni - wspomina.

"Perfekcyjna" już dawno zdała sobie sprawę, że za jakiś czas jej synowie będą chcieli założyć własne rodziny. Jak sama przyznaje - nie będzie najlepszą teściową.

Ja jestem taką mamą, która nie będzie dobrą teściową, mimo że całe moje życie miałam wspaniałe teściowe. To trzy cudowne kobiety, od których zawsze dostawałam ogromne wsparcie. I chciałabym oddać to przyszłym synowym. Tylko że jak teraz myślę, że synowie mieliby mieć dziewczyny, to się jakoś tym denerwuję. Radosław się ze mnie śmieje - przyznała.

Małgorzata Rozenek wyznała, jak reagują na nią koledzy jej synów:

Zobacz wideo

Czekacie na pierwsze zdjęcia nowej pary?

KB