Ewa Chodakowska wypoczywa na Malediwach. Widoki rajskie, a cena za hotel? Sprawdziliśmy. Trenerka nie zaszalała

Ewa Chodakowska razem z mężem wyjechała na wakacje. Kierunek? Malediwy. Trenerka pochwaliła się zdjęciami z wyjazdu. Widać, że bawi się doskonale. Zajrzeliśmy na stronę hotelu, w którym wypoczywa gwiazda i sprawdziliśmy, ile trzeba zapłacić za nocleg w tych luksusowych warunkach.

Ewa Chodakowska choć od jakiegoś czasu mieszka w Grecji i nie może narzekać na jesienne chłody, to i tak postanowiła wyjechać na rajskie wakacje. Trenerka aktualnie wypoczywa na Malediwach, gdzie nie tylko wygrzewa się na piaszczystych plażach, ale też pływa w Oceanie Indyjskim. Gwiazda oczywiście nie jest sama. Towarzyszy jej mąż. 

Ewa Chodakowska na wakacjach

Ewa Chodakowska nawet podczas urlopu nie rezygnuje z aktywności w social mediach. Na Instagramie publikuje zdjęcia z wakacji i kolejne posty motywacyjne. Zdradziła przy tym, że choć wakacje są wspaniałe, to sporo czasu i energii kosztowało ją, by dotrzeć na archipelag.

24-godzinna podróż... 3 samoloty, 3 lotniska, 3 godziny snu i 36 godzin na nogach - napisała po podróży. 

Widać jednak, że Chodakowska na Malediwach bawi się doskonale. Trenerka zatrzymała się bowiem w luksusowym hotelu. Ile zapłaciła za nocleg? Dokładnej ceny nie znamy, ale zajrzeliśmy w cennik hotelu. Okazuje się, że za jedną noc w apartamencie dla dwóch osób trzeba zapłacić od 240 do 750 dolarów, co w przeliczeniu daje od 930 do 2900 złotych. Do tego należy doliczyć koszty za przejazdy oraz wyżywienie. Nie są to ceny, na które może pozwolić sobie przecięty Kowalski. 

Wydaje się jednak, że taka kwota to dla Chodakowskiej niezbyt duże szaleństwo. Dla porównania Izabela Janachowska za dobę w apartamencie w Dubaju mogła zapłacić od 3000 do 18000 złotych

AG 

Chodakowska "z zacieszem" myje szyby. Koniecznie zobaczcie 

Zobacz wideo