[TYLKO U NAS] Maffashion opowiedziała o rozstaniu z Czarkiem i rzekomych kontraktach reklamowych. "Jest cała masa par, które wykorzystują swoją relację"

Od kilku tygodni media internetowe żyją rozstaniem Julii Kuczyńskiej i Cezarego Jóźwika. Postanowiliśmy porozmawiać z Maffashion i u źródła potwierdzić krążące w sieci informacje.

Julia Kuczyńska, czyli dobrze wszystkim znana Maffashion dwa tygodnie temu rozstała się z Czarkiem Jóźwikiem. Była już para poinformowała o zakończeniu związku na Instagramie. Influencerzy nagrali wspólne wideo, w którym obiecali swoim fanom, że będą żyć w zgodzie i na pewno pozostaną dobrymi przyjaciółmi. Wystarczyło kilka godzin, aby media zalała fala doniesień na temat ich wieloletniej relacji. 

Maffashion spotyka się z Sebastianem Fabijańskim?

Dobę po opublikowaniu dosyć smutnego wideo, otrzymaliśmy donos. Nasze źródło twierdziło, że dzień wcześniej Maffashion była widziana w centrum Warszawy z Sebastianem Fabijańskim. Influencerka i aktor mieli się wybrać na luksusowe zakupy. Podobne informacje zaczęły się pojawiać również w innych mediach internetowych.

Także Czarek nie zamierzał długo opłakiwać rozstania. Kilka dni później youtuber założył konto w popularnej aplikacji randkowej.

Czarek JóźwikCzarek Jóźwik screen Tinder

Maffashion o wspólnych kampaniach reklamowych

Wiele osób zarzuciło Julce i Czarkowi, że udawali parę już od dłuższego czasu. Powodem miały być wspólne kontrakty reklamowe, które rzekomo ich łączyły. Postanowiliśmy porozmawiać z Maffashion i u źródła zapytać, jak było naprawdę. Influencerka twierdzi, że nie łączyły ich żadne umowy.

Fakty są takie, że ciągle czytam o licznych, wielkich kontraktach, a takowych nikt nie umie wymienić, bo ich nie było - mówi Plotkowi.

Julka zdradziła, że wielu innych influencerów wykorzystuje swoje związki do kampanii reklamowych.

Jest cała masa par w sieci, które wykorzystują swoją relacje do licznych projektów, reklam, bywają wspólnie na ściankach, mają wspólne sesje i wywiady. Czy są na serio? Nie interesuje mnie to.

Potwierdziła, że w trakcie kilkuletniego związku z Jóźwikiem zrobiła z nim tylko jedną sesję zdjęciową. Również reklama znanego napoju z 2017 roku nie była wspólnym projektem.

Mój związek z Czarkiem trwał prawie 5 lat, w ciągu tego czasu zrobiliśmy jedną sesję z zapachem jednej z topowych firm. Oraz? Wspólnie wzięliśmy udział w walentynkowej reklamie Coca-Coli w 2017 roku. Co akurat nie jest niczym zaskakującym. W tamtym czasie trwał mój kontrakt z Coca-Colą, a Abstrachuje także mieli z nimi współpracę. To nie był wspólny deal, to była wspólna reklama w której wystąpiliśmy - stwierdza.

Oceniliśmy stylówkę Maffashion w "Trend Challenge". Czy dostała 5 gwiazdek Plotka?

Zobacz wideo

Co sądzicie o całej sprawie? Lubiliście ich jako parę?

Karolina Bodura

Więcej o: