"Big Brother". Ewa opuszcza Dom Wielkiego Brata! Wiemy, co skłoniło ją do tej decyzji

Zamieszanie w programie "Big Brother" - zgodnie z informacjami z ostatniej chwili Ewa Kępys zdecydowała, że chce opuścić program. Eliminacje w show zostały wstrzymane.

Trwa magiczny tydzień w Domu Wielkiego Brata. Z tej okazji Ewa mogła spotkać się i porozmawiać z Natalią, która wcześniej opuściła program. Okazuje się, że był to dla niej przełomowy moment - Ewa ogłosiła dzisiaj, że opuszcza program "Big Brother".

"Big Brother" Ewa Kępys opuszcza program

W ramach tygodnia Alicji w Krainie Czarów w Domu Wielkiego Brata pojawiła się Natalia Dawidowska, która przeprowadziła poważną rozmowę z Ewą Kępys w Sekretnym Pokoju. Dziewczyny miały okazję naprawdę poważnie porozmawiać o tym, co je łączyło, zanim Natalia opuściła program. Okazuje się, że rozmowa ta wpłynęła na Ewę tak bardzo, że ta zdecydowała dziś o wyjściu z "Big  Brothera":

Zobacz wideo

Dzisiaj Ewa zdecydowała się opuścić program. Głosowanie na uczestnika, który w niedziele powinien wyjść z domu Wielkiego Brata, zostało wstrzymane.

"Big Brother": Ewa Kępys i Kamil Lemieszewski znali się przed programem?

Gdy w jednym tygodniu karnie usunięto dwie uczestniczki: Aleksandrę Balawender i Katarzynę Strojek, w programie zabrakło uczestników. Wtedy do Domu Wielkiego Brata wkroczyły Natalia Nienałtowska i Ewa Kępys, fotomodelka i fotografka.

Nie trzeba było czekać długo, by Kamil i Ewa zbliżyli się. Zdaniem niektórych, zbyt szybko. Uczestnicy i widzowie zaczęli się zastanawiać czy para wcześniej się nie znała. Fani znaleźli na to dowody w mediach społecznościowych. Sami zainteresowani zaprzeczali tym domysłom. Kamil stwierdził, że kiedyś mogli się minąć z Ewą na sesji zdjęciowej.

 

W czasie tworzenia relacji z Kamilem, Ewa polubiła również inną uczestniczkę, Natalię Dawidowską. Modelka deklarowała koleżance, że czuje do Natalii coś więcej. Nie zrezygnowała w tym czasie jednak z Kamila, dlatego lawirowała między tą dwójką. Natalia pod koniec października opuściła program, jednak we wtorek ponownie zagościła w Domu Wielkiego Brata, aby spotkać się z Ewą w Sekretnym Pokoju. Uczestniczka nie szczędziła gorzkich słów.

Dawidowska zapytała Kępys o relacje z uczestnikiem z Domu Wielkiego Brata. Była zaskoczona tym pytaniem, jednak odpowiedziała podobnie jak Kamil:

To, co się stało między mną a Kamilem tutaj, to wynikło od momentu [mojego] wejścia. Nawet, jak gdzieś tam się minęliśmy kiedyś w życiu, z racji podobnej branży – powiedziała Ewa.

Czy ta wymiana ostrych słów wpłynęła na decyzje Ewy, o chęci opuszczenia programu? Tego dowiemy się dzisiaj w czasie programu "Big Brother Nocą".

DK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.