Meghan Markle w drugiej ciąży? Ostatnia wypowiedź księcia Harry'ego rozgrzała brytyjskie media

Meghan Markle i książę Harry planują drugie dziecko? Plotki ożyły na nowo po ostatniej wypowiedzi Harry'ego.

Plotki o tym, że Meghan Marklemoże spodziewać się drugiego dziecka krążą od czasu jej podróży dyplomatycznej do Afryki. "Dowody" na to były dosyć biedne, więc temat szybko umarł, ale jak się okazuje - nie na długo. Obecnie brytyjskie media ekscytują się rozmową księcia Harry'ego z niejaką Susie Stringellow. 

Książę Harry chce powiększyć rodzinę?

Kilka dni temu książę Harry wziął udział w spotkaniu z rodzinami żołnierzy. Była na nim obecna Susie Stringellow z dwójką swoich dzieci, której udało się zamienić kilka słów z księciem. Treść rozmowy kobieta wyjawiła dopiero teraz - donosi "Daily Mail". 

Książę Harry bardzo dopytywał, jak to jest mieć dwoje dzieci. Gorąco go zachęcałyśmy do powiększenia rodziny - wyznała. 

Książę nie ukrywał nigdy, że chce mieć jeszcze jedno dziecko, ale podkreślał też, że na dwójce chce poprzestać. Wszystko przez wzgląd na środowisko - jedna osoba mniej oznacza zmniejszenie rocznej produkcji dwutlenku węgla o 58,6 tony. To jednak niepopularne podejście w rodzinie królewskiej - przykładowo książę William i księżna Kate doczekali się już trójki potomstwa. 

Czy mały Archie, który skończył właśnie 6 miesięcy, doczeka się niedługo rodzeństwa? Pozostaje nam czekać na oficjalne komunikaty Pałacu Buckingham. 

Zobacz wideo

WJ

Więcej o: