Tadeusz Müller pojawił się na ściance z partnerką. Są ze sobą już 13 lat. Blanka to piękna i świetnie wykształcona kobieta

Tadeusz Müller, syn Magdy Gessler, pojawił się na wtorkowej premierze filmu "1800 gramów". Towarzyszyła mu partnerka Blanka. W rozmowie z portalem Jastrząb Post opowiedział o ich związku.

We wtorek odbyła się premiera filmu "1800 gramów". Na czerwonym dywanie zjawili się aktorzy, którzy w nim zagrali (m.in. Magdalena Różczka i Maciej Zakościelny) oraz celebryci. Jednym z nich był syn Magdy Gessler, Tadeusz Müller.

Zobacz też: Plejada gwiazd na premierze filmu '1800 gramów'. Magdalena Różczka potwierdziła ciążę? Te zdjęcia mówią same za siebie

Tadeusz Müller z partnerką

Restaurator zabrał na premierę swoją wieloletnią partnerkę, Blankę. To rzadki widok, gdyż zazwyczaj pojawia się na czerwonym dywanie samotnie bądź w towarzystwie mamy. W rozmowie z portalem Jastrząb Post opowiedział o tym, jaki tworzą związek:

Nie jesteśmy typami osób, które codziennie biorą udział w wydarzeniach. Coraz częściej jesteśmy razem na mieście, dzisiaj też. Żaden specjalny scenariusz za tym nie stoi - przyznał w rozmowie.

Nie ukrywał też, że pomimo iż są ze sobą od 13 lat, to dalej jest zakochany w swojej wybrance:

Blanka wywarła na mnie duży wpływ, dużo wrażliwości mi przekazuję. Myślę, że razem tworzymy to, co widać w telewizji, w moim programie Z gruntu zdrowo - zdradził.

Magda Gessler w Kole Plotka! Zobaczcie, na jakie wyznania się odważyła:

Zobacz wideo

Kiedyś przyznał też w jednym z wywiadów, że "Blanka jest intelektualistką i feministką, która uczy go bardziej świadomego życia". Kobieta jest wykształcona: skończyła filozofię i gender studies na Uniwersytecie Warszawskim oraz scenopisarstwo na uczelni w Krakowie.

AW

Więcej o: