Kylie Jenner i Travis Scott wrócili do siebie? Fani nie mają wątpliwości. Słowa artysty ze sceny do Kardashianki są dość wymowne

Jak donosi Yahoo Entertainment!, jest szansa, że Kylie Jenner i Travis Scott wrócili do siebie. Muzyk krzyczał ponoć do celebrytki ze sceny "piękna żono".

W ostatnich tygodniach media z całego świata rozpisują się na temat rozstania Kylie Jenner z Travisem Scottem. Było to o tyle zaskakujące, że wydawało się, że tworzą naprawdę udany związek. Młodzi, bajecznie bogaci, w dodatku z córką.

Byli (?) partnerzy początkowo niechętnie komentowali swoją decyzję. W mediach z miejsca zaczęło huczeć od plotek, jakoby powodem ich rozstania była niewierność Scotta. Tabloidy już wcześniej rozpisywały się o jego domniemanych romansach.

ZOBACZ TEŻ: Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się z powodu niewierności? Raper wreszcie zabrał głos

Wygląda jednak na to, że para zdążyła się już pogodzić. 

Kylie Jenner i Travis Scott wrócili do siebie?

Jak donosi Yahoo Entertainment!, Kylie wybrała się z Travisem w jego obecną trasę koncertową. Podczas jednego z koncertów artysta miał wręcz krzyczeć do celebrytyki ze sceny, nazywając ją "żoną".

Piękna żono! - krzyczał ponoć Scott.

Ta miała być podobno w tłumie. Co ciekawe, Jenner tego samego dnia została zauważona razem z córką Stromi w Houston, co potwierdzałoby fakt, że tego dnia znajdowała się w mieście, w którym muzyk dawał koncert.

Fani pary są zachwyceni owymi doniesieniami.

Nie chodzi o to, czy wrócą do siebie, tylko kiedy - czytamy na stronie Yahoo Entertainment.
Proszę, wróćcie do siebie. Kocham ich razem - skomentował inny.

Jak myślicie? Jest coś na rzeczy?

Kylie Jenner dodała znaczące nagranie. Wyjawiła powód rozstania?

Zobacz wideo

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>