Hilaria Baldwin poroniła. Żona Aleca Baldwina była w 4. miesiącu ciąży. Kilka godzin wcześniej cieszyła się z ciążowego brzuszka

Hilaria Baldwin na Instagramie opublikowała bardzo smutny post, w którym informuje, że straciła ciążę w czwartym miesiącu. Żona Aleca Baldwina może liczyć na wsparcie Hailey Bieber.

Hilaria Baldwin od 2012 roku jest żoną aktora, Aleca Baldwina. Para spodziewała się piątego dziecka, jednak w poniedziałek 35-letnia Hilaria poinformowała na Instagramie, że poroniła.

Hilaria Baldwin kolejny raz poroniła

Hilaria Baldwin była w 4. miesiącu ciąży i spodziewała się córki. Na instagramowej relacji zamieściła krótkie wideo, na którym pokazywała ciążowy brzuszek, z podpisem:

Rośnie!

Hilaria BaldwinHilaria Baldwin screen Instagram/hilariabaldwin

Kilka godzin później udostępniła post, w którym informuje, że straciła córeczkę. W udostępnionym nagraniu jest razem z córką Carmen. Hilaria była w drugim trymestrze ciąży. To już drugie poronienie żony 61-letniego Aleca Baldwina w ciągu siedmiu miesięcy.

Z przykrością informujemy, że dzisiaj dowiedzieliśmy się, że nasze dziecko zmarło mając 4 miesiące. Chcemy również, abyście wiedzieli, że mimo że nie czujemy się teraz dobrze, będziemy. Mamy tyle szczęścia z naszymi 4 zdrowymi dziećmi - i nigdy tego nie stracimy (...)
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo wspierających komentarzy. Swojego wsparcie udzieliła także Hailey Bieber, dla której Hilaria jest ciocią. 

Tak mi przykro. Kocham Was. 

Hailey BieberHailey Bieber screen Instagram/hilariabaldwin

Alec i Hilaria Baldwin mają czwórkę dzieci, jednak od roku starają się o kolejne. Są rodzicami 6-letniej Carmen, 4-letniego Rafaela, 3-letniego Leonardo i rocznego Romeo. 

DK

Justin Bieber skomentował swoje małżeństwo z Hailey Baldwin: "Koniec miłości"

Zobacz wideo