Mama i siostra Anny Przybylskiej komentują ciążę Martyny Gliwińskiej. "Najszczerzej jak tylko umiemy - gratulujemy"

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska będą mieli dziecko. Tym razem głos w sprawie zabierają mama i siostra zmarłej aktorki, Anny Przybylskiej.

Jarosław Bieniuk po raz czwarty zostanie ojcem. Mamą jego dziecka będzie Martyna Gliwińska, z którą były piłkarz niedawno się rozstał. Projektantka wnętrz mimo braku wsparcia ze strony piłkarza może liczyć na nie ze strony rodziny zmarłej aktorki Anny Przybylskiej.

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska będą mieli dziecko.

O ciąży zrobiło się głośno zaledwie parę dni temu, kiedy Martyna Gliwińska zarzuciła Jarosławowi Bieniukowi, że ten nie interesuje się jej stanem zdrowia. Co więcej, projektantka wnętrz przygotowuje się na samotne macierzyństwo.

Martyna Gliwińska o swojej ciąży poinformowała na łamach tabloidu "Na Żywo". Tymczasem zaskoczony początkowo Jarosław Bieniuk na całą sytuację zareagował w następujący sposób:

Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać.

Rodzina Anny Przybylskiej komentuje

Teraz głos zabrała rodzina zmarłej żony piłkarza, aktorki Ani Przybylskiej. Mama Ani i jej siostra Agnieszka w wywiadzie dla "Super Expresu" wyraziły wsparcie dla Martyny, licząc na to, że jedna i druga strona konfliktu "osiągnie kompromis":

Najszczerzej, jak tylko umiemy, gratulujemy z mamą Martynie obecnego stanu, wiedząc, jak ważny to czas dla przyszłej mamy. Życzymy jej spokoju. Wierzymy też, że jako przyszli rodzice osiągną z Jarkiem kompromis i będą mogli cieszyć się tym, co w życiu najważniejsze.

Dodały również, że bardzo cenią sobie Martynę za podejście do dzieci Jarosława Bieniuka i Ani. Jeszcze kiedy Jarosław i Martyna byli parą, dzieci tragicznie zmarłej aktorki mogły liczyć na jej wsparcie. Rodzina Anny Przybylskiej ma również nadzieję, że niedługo cała sytuacja się "wyprostuje".

Jak widać, sytuacja nie należy do najłatwiejszych. Jarosław Bieniuk nie chce komentować szerzej tej sprawy. Czekamy na dalszy rozwój zdarzeń.

Wiosną Jarosław Bieniuk usłyszał oskarżenia o gwałt. Marta Gliwińska bardzo wspierała piłkarza w całej sytuacji. Poniżej przypominamy komentarz Jarka. 

Zobacz wideo

BO