Mega wpadka w "DD TVN"! Marcin Tyszka nie wiedział, jak ma na imię córka Joanny Krupy. Małgosia Ohme chciała mu pomóc i... źle je wymówiła

Jeśli nie oglądaliście poniedziałkowego wydania "Dzień Dobry TVN" to ominęła Was zabawna wpadka. Bliski znajomy Joanny Krupy i juror programu "Top Model" zapomniał imienia dziecka swojej koleżanki.

Joanna Krupa na początku listopada została mamą swojego pierwszego dziecka. Modelka nie ukrywa zachwytu nad kilkudniową córeczką i publikuje w internecie jej zdjęcia oraz urocze nagrania. Fani Krupy od miesięcy czekali aż poznają imię dziecka swojej idolki, a ta oczywiście ich nie zawiodła. Asha-Leigh Presley to wyjątkowe imię, jednak... jak się je wymawia?

Sprawdźcie, jak poprawnie wymówić imię córki Joanny Krupy:

Zobacz wideo

Marcin Tyszka zapomniał imienia córki Joanny Krupy

W poniedziałkowym wydaniu "Dzień dobry TVN" gościem Małgorzaty Ohme i Filipa Chajzera był Marcin Tyszka. Fotograf opowiadał o programie "Top Model", w którym od wielu lat jest jurorem. W ostatnim odcinku uczestnicy wyjechali do Stambułu, aby walczyć o miejsce na tamtejszym Fashion Weeku. Joanna Krupa zrezygnowała z tej podróży, ponieważ była wtedy w zaawansowanej ciąży.

Ty Asia lepiej się szykuj, bo my na Ciebie czekamy - powiedział Tyszka.

Potem Filip Chajzer zadał niespodziewane pytanie.

Jak córeczka ma na imię?

I nastała krępująca cisza. Fotograf odpowiedział dopiero po krótkiej chwili.

O Boże, nie pamiętam.

I wtedy z pomocą przyszli prowadzący programu. Jednak też nie byli pewni, jak poprawnie wymówić imię córki Krupy.

"Ajisza?" - zapytała Ohme.
"Ajisza!" - wtórował jej Tyszka.

Jak poprawnie wymówić imię córki Joanny Krupy?

Niestety "Ajisza" to nie jest poprawna wymowa. Już kilka dni temu pisaliśmy o tym, jak dobrze wymówić Asha-Leigh. Na InstaStories modelka rozwiała wszelkie wątpliwości i wyjaśniła, że egzotyczne imię czyta się "Asia Li".

A Wy, wiedzieliście jak prawidłowo wymówić to imię?

KB

Więcej o: