Dorota Szelągowska wyremontowała mieszkanie Beaty i jej syna Miłosza. Fani oniemieli. "Niesamowita rewolucja"

Dorota Szelągowska znów perfekcyjnie wyremontowała mieszkanie uczestników swojego programu "Domowe rewolucje". Fani nie tylko zachwyceni, ale i wzruszeni.

TVN wyemitował pierwszy odcinek czwartego sezonu "Domowych Rewolucji". Dorota Szelągowska naprawdę zaszalała i dała popis wspaniałych umiejętności. Bohaterowie odcinka byli zachwyceni. Podobnie jak fani. 

Dorota Szelągowska wyremontowała mieszkanie Beaty i Miłosza

Z początkiem listopada wystartował czwarty sezon programu ulubienicy widzów, Doroty Szelągowskiej. Projektantka wnętrz po raz kolejny postanowiła odmienić mieszkanie uczestników. Tym razem padło na Beatę i jej 7-letniego syna Miłosza. Efektami pochwaliła się na swoimi Instagramie sama dziennikarka. 

 
Mikroskopijne mieszkanie Beaty i Miłosza to dowód na to, że zdarza mi się nadal robić białe wnętrza, a połączenie bieli i naturalnego drewna sprawdza się w każdych warunkach.

Fani komentujący zdjęcie byli zachwyceni. 

Cudowny odcinek.
To było coś! Super robota!
Niesamowita rewolucja!

Warto dodać, że w remontowym mieszkaniu matka i syn współdzielili pokój. Dorota doprowadziła jednak do tego, że Miłosz po rewolucji mógł się cieszyć własnym kątem. 

Ale się poryczałam na finale!
Też się popłakałam na koniec. Super chłopak. Należał mu się własny kąt.

Oglądaliście? Jeśli nie, to koniecznie musicie nadrobić! Polecamy także jeden z postów Doroty na jej blogu. Opisała w nim rewolucję i pokazała zdjęcia.

CW

Dorota Szelągowska pokazała swoje, wyremontowane mieszkanie w "Dzień Dobry TVN". Piękne!

Zobacz wideo