Martyna Gliwińska na pierwszym zdjęciu od ogłoszenia ciąży. Pozuje na molo. "Ponczo uszyłam sama". Fani: Pięknie Pani wygląda

Martyna Gliwińska jest w ciąży. Projektantka wnętrz spodziewa się dziecka Jarosława Bieniuka. Dziś po raz pierwszy od ogłoszenia nowiny pokazała się na Instagramie.

Martyna Gliwińska spodziewa się swojego pierwszego dziecka. O tym, że ona i Jarosław Bieniuk wkrótce zostaną rodzicami, poinformowała na łamach "Na Żywo". Na Instagramie już wcześniej sugerowała, że idą zmiany. Sześć tygodni temu, w dniu swoich 29 urodzin pisała, że kończy etap beztroskiego życia. Teraz zapozowała w uszytym przez siebie ponczo.

Martyna Gliwińska w ciąży

Projektantka wnętrz skorzystała z pięknej pogody i wybrała się na spacer. Na Instagramie pokazała zdjęcie znad morza. Pozuje na nim w sweterku i ponczo. Choć pojawiły się informacje, że Gliwińska jest już nawet w 5. miesiącu ciąży, póki co, nic po niej nie widać. Martyna jest bardzo szczupła, a luźny sweter zakrywa brzuch. Oczywiście można się pod nim dopatrzyć ciążowych krągłości, ale równie dobrze może to być po prostu ułożenie materiału.

 
Kocham to moje Orłowo #sunday (a ponczo uszyłam sama) - podpisała zdjęcie.

Pod postem pojawił się już komentarz, w którym fanka przewiduje płeć dziecka:

Pięknie Pani wygląda. Babka wróży, że chłopak.

A Wy macie już swoje typy?

O Martynie Gliwińskiej było już w tym roku głośno. Zaniepokoiły ją dzieci, które swój czas spędzają pod sklepem. Tak odpowiadała wtedy na krytykę internautów:

Zobacz wideo

jm