Meghan i Harry na pierwszym wspólnym wyjściu z Kate i Williamem od czasu pamiętnego wywiadu. Posadzono ich daleko od siebie. To nie jedyny "zły" znak

Księżna Meghan i książę Harry razem z całą rodziną królewską wzięli udział w uroczystościach w Royal Albert Hall w Londynie. Choć na tej samej gali zjawili się Kate i William, trudno o jakiekolwiek wspólne zdjęcie par.

To pierwsze wspólne wyjście książąt od czasu pamiętnego wywiadu, w którym księżna Meghan opowiadała, jak trudno jej radzić sobie z codziennością, a Harry przyznał, że on i William "wybrali inne ścieżki". Konflikt między braćmi nie jest już raczej jedynie pogłoską, informacje, które docierają do opinii publicznej nie pozostawiają złudzeń, że książęce pary nie dogadują się najlepiej.

Księżna Meghan i książę Harry w loży honorowej

Wczoraj odbyła się gala z okazji "Festiwalu Pamięci" poświęconego ofiarom wojny. W loży honorowej zasiadła rodzina królewska oraz premier Wielkiej Brytanii. Uwadze mediów nie umknął fakt, że Meghan i Harry zostali posadzeni daleko od Kate i Williama. Tak daleko, że niemal nie obejmują ich zdjęcia loży. Oczywiście Kate i William siedzieli w pierwszym rzędzie, obok królowej, co jest zrozumiałe, bo William to przyszły król. Meghan i Harry dostali dalekie miejsce po przeciwnej stronie, w drugim rzędzie, za Borisem Johnsonem i jego partnerką.

Britain Royals RemembranceBritain Royals Remembrance Chris Jackson / AP / AP

Na imprezę przyjechali oddzielnie, nikt nie widział, by zamienili ze sobą choć słowo - podaje źródło "Daily Maila".

Na zdjęciach z gali widać, że poza lożą, książęta nie znajdowali się nawet blisko siebie.

Meghan Markle w wieczorowej kreacji

Meghan tego wieczoru wybrała trapezową, czarną suknię do połowy łydki. Kreacja była bardzo elegancka, księżna włosy związała w gładki kok, postawiła na delikatny makijaż. Jak donoszą brytyjskie media, to jedno z jej ostatnich wyjść przed przerwą - razem z Harrym planują wyjechać na Święto Dziękczynienia do Stanów Zjednoczonych.

W czasie imprezy na scenie pojawiły się takie gwiazdy jak Leona Lewis czy James Blunt. Obok królowej w loży zasiadł m.in. książę Andrzej.

Księżna Meghan lepiej niż na oficjalnych imprezach czuje się podczas bardziej swobodnych wyjść. Pamiętacie, jak szalała w kuchni?

Zobacz wideo

jm