Ania i Kuba z "Rolnika..." spotykają się po programie? Nie ma wątpliwości, czy udało im się stworzyć szczęśliwy związek. Mężczyzna jest w stanie zrobić poważny krok

"Rolnik szuka żony" to jeden z najpopularnieszjych programów TVP. Życie uczestników bardzo interesuje widzów.

6. edycja programu "Rolnik szuka żony" jest już na półmetku. Póki co największą sympatią wśród widzów cieszą się Jakub i Ania. Zdaniem widzów to właśnie ta para ma największe szanse na stworzenie szczęśliwego związku. Kiedy Jakub poczuł coś więcej do Ani, podziękował Ewie, drugiej kandydatce na jego żonę. Od tamtej pory oboje stali się sobie jeszcze bliżsi.

"Rolnik szuka żony". Miłość kwitnie!

Kandydatki na żony dla rolników muszą liczyć się z tym, że jeśli zdecydują się na związek z uczestnikiem programu, będą musiały przeprowadzić się na wieś. Okazuje się jednak, że w przypadku Jakuba i Ani nie jest to takie oczywiste. Co więcej może dojść do zamiany ról! W rozmowie z magazynem "Rewia", rolnik wyznał, że to on rozważa przeprowadzkę.

Chcę zamieszkać w małym domku bliżej miasta - wyznał.

Może to potwierdzić donoszenia tygodnika, że Jakub i Ania byli widziani razem po zakończeniu zdjęć! To wskazuje na to, że rolnik poważnie myśli o związku z uczestniczką i specjalnie dla niej jest w stanie zmienić swoje życie. Czyż to nie romantyczne?

Zobacz wideo