Piotr Woźniak-Starak pracował nad filmem, który nigdy nie zostanie wyprodukowany. Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła tytuł i nazwiska aktorów

Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła pierwszego wywiadu po tragicznej śmierci męża w sierpniu. Opowiedziała w nim o filmie, nad którym pracował Piotr Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się udzielić wywiadu, w którym opowiedziała o pierwszych miesiącach po tragicznej śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Dorota Wellman, która z nią rozmawiała, zapytała dziennikarkę m.in. jak sobie radzi z żałobą oraz jakie ma plany zawodowe na przyszłość. Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała też o filmie, nad którym pracował producent, a który nigdy nie zostanie wyprodukowany.

"Ukryta gra" - o czym jest ostatni film Piotra Woźniaka-Staraka?

Agnieszka Woźniak-Starak o filmie męża

Ostatnim filmem Piotra Woźniaka-Staraka, który trafił do kin, jest "Ukryta gra". Dziennikarka mocno zaangażowała się w promocję produkcji. Nagrała making off, w którym będą pokazane m.in. jej rozmowy z mężem. Jednak w wersji, którą ona oglądała, poprosiła o wycięcie tych scen, gdyż było to dla niej za trudne. Okazuje się też, że Piotr Woźniak-Starak chciał zadebiutować jako reżyser. Stworzył już nawet plan swojej pierwszej produkcji. Niestety, ten film nie powstanie:

Miał być debiut z jego ukochanymi aktorami: Magdaleną Boczarską, która miała zagrać bliźniaczki, oraz Tomaszem Kotem. Jego tytuł to "Czarne serca" - trochę znamienne i smutne w tej sytuacji. Jednak ten film nie powstanie. Tylko Piotr ten film widział - wyznała Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak przyznała też, że po zaangażowaniu się w promocję ostatniego filmu męża poczuła, że tworzenie poważniejszych produkcji jak reportaże sprawia jej satysfakcję. Jakie ma plany na przyszłość? Przyznała, że nie wróci na pewno do rozrywki i chciałaby zająć się właśnie takimi treściami. Nie ukrywa, że śmierć jej męża przekreśliła to, co było, a po sierpniu zaczęła inaczej patrzeć na swoje życie. 

Piotr Woźniak-Starak - producent filmowy

Piotr Woźniak-Starak był założycielem studia producenckiego Watchout Studio. Pracował przy takich filmach, jak "Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" czy "Bogowie", które odniosły spektakularny sukces w Polsce i za granicą. Do kin trafiła jego ostatnia produkcja "Ukryta gra".

AW

Więcej o:
Komentarze (107)
Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała o filmie Piotra Woźniaka-Staraka, który nigdy nie zostanie wyprodukowany
Zaloguj się
  • 162tony

    Oceniono 65 razy 45

    Za chwilę wyłączycie komentarze więc napiszę naprędce.
    Starak zginął jak żył, pijany bogaty snob z kelnereczką na motorówce Bonda. Wypada, topi się czy dostaje motorówką w łeb.
    Był i nie ma, jego żona "instagwiazda" bryluje w mediach.
    Tyle są warci bogaci ludzie którym pieniądze służą do zabawy i sxania na innych.
    Dziękuję, możecie blokować.

  • Gość: Lilia

    Oceniono 46 razy 26

    Jej życie zmieniło się, bo prawda o jej małżeństwie ujrzała światło dzienne.

  • jan.go

    Oceniono 36 razy 26

    Ja pierdzielę Nich mnie ktoś uszczypnie To nie może się dziać W ciągu dnia 5 wiadomości o Starakach

  • Gość: Ja_prostak

    Oceniono 24 razy 20

    On dla mnie ciągle kojarzy się piekarzem, nie mogę pozbyć się tego natręctwa

  • Gość: euphoria19

    Oceniono 26 razy 18

    Ten film to "Kisajno nocą". Znamy wątek, główną fabułę filmu "Wesoła wdówka" z rzeczoną osobą oraz kelnerką w roli głównej.
    Koncentruje się na branży gastronimicznej. Kelnerka zostaje uwiedziona w blasku księżyca, zwabiona podstępnie na motorówkę ze złota, z platynową śrubą, odbywa się taniec godowy, on lata dookoła niej, uderzając się w piersi dumnie, tudzież prężąc tors i nawołując: ty tylko moja, ja zdobywca. Motorówka zatacza coraz szersze kręgi, wiruje ruchem miarowym, jednostajnym, cyklicznym, w tle słychać odgłos cietrzewi, a z radia leci George Micheal i Careless Whispers. W oddali księżyc oświetla swoim blaskiem leżące u podnóża Fuledy nenufary. On patrzy to na nią, to na pola nenufarów. Widzi oczyma wyobraźni zachwyt w jej oczach, gdy rzuca jej do stóp ich naręcza niczym Tolibowski. I nie wytrzymuje, wyrywa się z marzeń, rzuca w wir mętnej wody by jej zerwać cały kwiat i paść przed nią na kolana. George akurat kończy swoje Careless ..... ona w uniesieniu wyciąga ku niemu swe ramiona i w tym momencie wpada w nie jego głowa potraktowana po macoszemu przez platynową śrubę. W przerażeniu, ze szlochem, młoda kobieta ucieka na ster burtę. Łódź zatacza coraz szybsze koła, George zaciął się na Careless. Ona stoi w oddaleniu od steru z głową ukochanego w rękach. I wtem naraz wszystko milknie. W przypływie niokiełznanego strachu kobieta rzuca się w odmęt wody. I mknie ku szuwarom zarastającym gęsto okolice. Głowę porzuca w niewielkim oddaleniu, mając w pamięci scenę z Titanica i umykające w czeluściach lodu ciało di Caprio. Wie, że to koniec. Koniec wszystkiego. Marzeń o lepszym życiu, miłości, słynnej melodii saksofonu Georga ...... dopływa do brzegu i szlocha.

    cdn ....

  • wylye

    Oceniono 21 razy 17

    Ani "Woźniak" ani "Starak" - nie stworzył niczego co personalnie za jego sprawą stało się "dziełem"
    Owszem był producentem ale artyści to ci - którym płacił za ich pracę. Jak można tyle tygodni "trzepać konia" nad tą tragicznie zmarłą postacią - ile jeszcze tego będzie. Robicie wielkie halo nad producentem - piszcie o artystach i twórcach którzy sami w sobie są wartością oddaną. Nie o kimś kto tylko płacił rachunki w nadziei na sowity zysk. Czy ten Starak robił to (produkował i płacił) z pobudek twórczych? Nie. Wszystko co robił - robił by zyskać - nie "dokładał" przecież do biznesu. Nie twierdzę że w tym coś złego. Twierdzę, że pieprzenie o Staraku kilka sążnistych art od dnia jego "durnowatego" zejścia to przegięcie...

  • Gość: japier....

    Oceniono 27 razy 17

    Kto by nie zagrał w tym filmie!
    Robert De Niro, Dustin Hoffman, Brad Pitt, Jack Nicholson, Robert Redford, Julia Roberts, Glenn Close, Cate Blanchett, Scarlett Johansson...

    Oni wszyscy.. by nie zagrali...

  • Gość: Anna

    Oceniono 25 razy 17

    To ten film gdzie cateringiem na planie bylo pol paczki herbatnikow?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX