Piotr Woźniak-Starak pracował nad filmem, który nigdy nie zostanie wyprodukowany. Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła tytuł i nazwiska aktorów

Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła pierwszego wywiadu po tragicznej śmierci męża w sierpniu. Opowiedziała w nim o filmie, nad którym pracował Piotr Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się udzielić wywiadu, w którym opowiedziała o pierwszych miesiącach po tragicznej śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Dorota Wellman, która z nią rozmawiała, zapytała dziennikarkę m.in. jak sobie radzi z żałobą oraz jakie ma plany zawodowe na przyszłość. Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała też o filmie, nad którym pracował producent, a który nigdy nie zostanie wyprodukowany.

"Ukryta gra" - o czym jest ostatni film Piotra Woźniaka-Staraka?

Zobacz wideo

Agnieszka Woźniak-Starak o filmie męża

Ostatnim filmem Piotra Woźniaka-Staraka, który trafił do kin, jest "Ukryta gra". Dziennikarka mocno zaangażowała się w promocję produkcji. Nagrała making off, w którym będą pokazane m.in. jej rozmowy z mężem. Jednak w wersji, którą ona oglądała, poprosiła o wycięcie tych scen, gdyż było to dla niej za trudne. Okazuje się też, że Piotr Woźniak-Starak chciał zadebiutować jako reżyser. Stworzył już nawet plan swojej pierwszej produkcji. Niestety, ten film nie powstanie:

Miał być debiut z jego ukochanymi aktorami: Magdaleną Boczarską, która miała zagrać bliźniaczki, oraz Tomaszem Kotem. Jego tytuł to "Czarne serca" - trochę znamienne i smutne w tej sytuacji. Jednak ten film nie powstanie. Tylko Piotr ten film widział - wyznała Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak przyznała też, że po zaangażowaniu się w promocję ostatniego filmu męża poczuła, że tworzenie poważniejszych produkcji jak reportaże sprawia jej satysfakcję. Jakie ma plany na przyszłość? Przyznała, że nie wróci na pewno do rozrywki i chciałaby zająć się właśnie takimi treściami. Nie ukrywa, że śmierć jej męża przekreśliła to, co było, a po sierpniu zaczęła inaczej patrzeć na swoje życie. 

Piotr Woźniak-Starak - producent filmowy

Piotr Woźniak-Starak był założycielem studia producenckiego Watchout Studio. Pracował przy takich filmach, jak "Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" czy "Bogowie", które odniosły spektakularny sukces w Polsce i za granicą. Do kin trafiła jego ostatnia produkcja "Ukryta gra".

AW

Więcej o: