Nikola z "Top Model" opowiedziała w "DD TVN", jak wygląda jej życie po rezygnacji z programu. Zdradziła też, czy pojawi się w kolejnej edycji

Nikola Furman, uczestniczka "Top Model", która z powodu choroby swojej 3-letniej siostry zrezygnowała z udziału w programie, pojawiła się w "Dzień Dobry TVN". Opowiedziała, jak teraz wygląda jej życie i zdradziła swoje plany na przyszłość.
Zobacz wideo

Na początku października Nikola Furman z "Top Model" podjęła decyzję, że żegna się z programem. Tłumaczyła to słabym stanem zdrowia (na plan przyjechała do niej karetka), co narodziło plotki o tym, że 16-latka jest w ciąży. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Po tych doniesieniach zabrała głos. Opowiedziała, że jej 3-letnia siostra jest ciężko chora, a ona chce być przy niej.

Zobacz też: Nikola Furman odeszła z "Top Model". Pokazała zdjęcie z ciężko chorą 3-letnią siostrzyczką. "To drugi powód mojej decyzji". Prosi o pomoc

"Top Model". Nikola o rezygnacji z programu

Modelka była gościem w studiu "Dzień Dobry TVN", gdzie wspomniała moment, w którym dowiedziała się o stanie swojej siostry:

Dowiedziałam się w połowie czerwca, to był szok. Tysiąc myśli, dlaczego to ona. Byłam załamana, ale wsparcie mamy mnie podbudowało - wyznała.

Podjęcie decyzji o rezygnacji z show nie było dla niej łatwe, jednak wiedziała wtedy, że musi być z rodziną i wspierać najbliższych. Odpowiedziała też na pytanie, jak bardzo zmieniło się ich życie:

Miałam wątpliwości, czy zrezygnować, czy nie, bo taka szansa zdarza się rzadko. Dla mnie najważniejsza jest rodzina. Cieszę się, że jestem z bliskimi. Ale nasze życie zmieniło się o 180 stopni - mówiła Nikola.

Przede wszystkim mama Nikoli większość czasu spędza w Instytucie Matki i Dziecka, gdzie leczy się 3-latka. Modelka jest pełna nadziei, że leczenie się powiedzie i wszystko będzie dobrze. 

 

Nikola wróci do "Top Model"?

Prowadzący "DD TVN", czyli Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, zapytali się modelki o jej plany. Nie ukrywali, że wierzą w jej talent i chcieliby ją zobaczyć w nowej edycji "Top Model". Co na to Nikola?

Życie pokaże. Myślałam o powrocie, bo udział w show dał mi dużą możliwość wbić się w ten świat. Rozważam pójście do nowej edycji - przyznała szczerze.

Myślicie, że 16-latka powinna wrócić do show?

AW