"Taniec z gwiazdami". Znamy już nowego partnera Kubickiej. Z programem pożegnała się jedna para, ale na tym się nie skończy

Wszytsko już jasne. Sandra Kubicka w "Tańcu z gwiazdami" ma nowego partnera. Znalazło się zastępstwo za kontuzjowanego Adama Adamonisa. Z programem pożegnała się już jedna para - w finale na pewno nie zobaczymy Moniki Miller.

Właśnie trwa ósmy odcinek najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami", w którym gwiazdy zatańczą w rytm hitów z hollywodzkich filmów. Już dziś dowiemy się, kto przejdzie do półfinału programu. Widzowie już pożegnali się z jedną parą. Kto będzie następny?

"Taniec z gwiazdami" - Sandra Kubicka ma nowego partnera

Sandra Kubicka nie mogła zatańczyć z Adamem Adamonisem, który towarzyszył jej od samego początku udziału w tanecznym show. Tancerz kilka tygodni temu miał poważną kontuzję, co postawiło pod znakiem zapytania jego dalszy udział w programie. Ten finalnie zrezygnował, a na jego miejsce wskoczył Wojtek Jeschke, który już raz zastępował za Adamonisa. 

Monika Miller i Jan Kliment odpadli z programu

Decyzją jurorów w pierwszej połowie najlepiej poradzili sobie Damian Kordas i Janja Lesar na równi z Sandrą Kubicką i Wojtkiem Jeschke,  którzy zdobyli po 30 punktów. Pozostali uczestnicy dostali kolejno: 

Monika Miller i Jan Kliment-18 punktów. 
Magda Bereda i Kamil Kuroczko- 18 punktów. 
Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jacek Jeschke- 27 punktów.

W dzisiejszym odcinku odpadają dwie pary. Jedna w połowie programu, druga zato pod jego koniec. Już wiemy, że przygoda Moniki Miller z "Tańcem z gwiazdami" zakończyła się.

 

Zaskoczeni werdyktem?

Monika Miller mogła liczyć na wsparcie dziadka. 

Zobacz wideo

RG