Zjawiskowa Katarzyna Skrzynecka z mężem na premierze w teatrze. W czarnej mini i wysokich szpilkach wygląda jak Jennifer Lopez. Co za talia!

Katarzyna Skrzynecka nie rezygnuje z treningów oraz diety. Wystarczy spojrzeć na jej nowe zdjęcia. Wyglądała zjawiskowo!

Katarzyna Skrzynecka zaskakuje fanów dzień po dniu. Śpiewająca aktorka postanowiła jakiś czas temu zmienić swoje życie. Zdecydowała się przejść na dietę i teraz efektów jej metamorfozy można tylko pozazdrościć. Aktorka zaprezentowała się w pełnej krasie na premierze w teatrze. 

Katarzyna Skrzynecka z mężem na salonach

Czwartkowy wieczór aktorka spędziła w warszawskim Teatrze Kamienica. Na premierę spektaklu "Zacznijmy jeszcze raz" Katarzyna Skrzynecka zabrała męża. Marcin Łopucki prezentował się bardzo dostojnie i elegancko, choć wszyscy i tak patrzyli na jego żonę. 

Katarzyna wskoczyła w czarną sukienkę z mieniącymi się w blasku fleszy zdobieniami po lewej stronie. Dopasowana kreacja idealnie podkreśliła wyraźnie odmienioną sylwetkę gwiazdy, a wysokie szpilki wydłużyły jej zgrabne nogi. Zdjęciem pochwaliła się na Instagramie sama zainteresowana:

 

Fani nie mogli wyjść z podziwu i zalali post lawiną pozytywnych komentarzy.  

Cudownie Pani wygląda! Podziwiam figurę.
Gratuluję pięknej metamorfozy!
Pani Kasiu, wygląda Pani tu jak milion dolarów!
Wow, lśni Pani.

To prawda, nas metamorfoza Skrzyneckiej również zaskakuje i bardzo ekscytuje. Aktorka pokazała, że wystarczą chęci i ciężka praca, a zmiana może przyjść naprawdę szybko - a co ważniejsze, będzie spektakularna.

CW

Katarzyna Skrzynecka na wakacjach z córką. 

Zobacz wideo