Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci męża. Opowiedziała o nieukończonym projekcie Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do telewizji. Już w weekend TVN wyemituje pierwszy wywiad z dziennikarką od śmierci męża.

Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Od tamtej pory jego żona, Agnieszka Woźniak-Starak, konsekwentnie unikała mediów. Dziennikarka ograniczyła też swoją aktywność na Instagramie do minimum. Od niedawna powoli wraca jednak do swoich obowiązków. 

W poniedziałek Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na uroczystej premierze filmu "Ukryta Gra". Jej obecność nie była przypadkowa. Mąż gwiazdy wyprodukował thriller w gwiazdorskiej obsadzie. Przypomnijmy, że na ekranie obok Roberta Więckiewicza występuje Bill Pullman.

Agnieszka Woźniak-Starak przerywa milczenie

Wiele wskazuje na to, że dziennikarka jest już gotowa na powrót do show-biznesu. W sobotę w "Dzień Dobry TVN" wyemitowany zostanie pierwszy telewizyjny wywiad z Agnieszką po śmierci męża. Rozmowę przeprowadziła Dorota Wellman. Już w piątek stacja pokazała fragmenty nagrania. Dowiadujemy się z nich między innymi, jak będzie wyglądać przyszłość firmy producenckiej, której współzałożycielem był Piotr Woźniak-Starak.

To jest takie wspólne dzieło Piotrka i Krzysia. Oni to od początku razem budowali. Na czele Wachoutu będzie stał Krzysztof. Bardzo dużo rozmawiali o tym, jak widzą przyszłość firmy, bardzo dużo rozmawiali o kolejnych projektach, o tym co jest w planach, więc na dobrą sprawę wszyscy wiedzą, co mają robić - wyjaśniła dziennikarka.

Niestety, jeden z projektów nie dojdzie już do skutku. Chodzi o debiut reżyserski Piotra Woźniaka-Staraka, w którym mieli zagrać Magdalena Boczarska i Tomasz Kot.

Film miał mieć tytuł "Czarne serca", takie trochę znamienne dzisiaj i smutne. Ten film nie powstanie, bo tylko Piotr go widział. Myślę, że to byłby niezwykły, bardzo oryginalny projekt. Nie było takiego na polskim rynku. Piotrek lubił też robić coś, co będzie inne zupełnie i będzie przełamywać jakieś bariery - dodała Agnieszka Woźniak-Starak.

Obejrzycie sobotni wywiad?

Edward Miszczak o Piotrze Woźniaku-Staraku: "Człowiek dotknięty palcem bożym":

Więcej o:
Komentarze (28)
Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci męża
Zaloguj się
 • Gość: Bekq

  Oceniono 29 razy 17

  Np.lubil popic i w nocy motorowka śmigac zaklocajac cisze nocna.Tego inni nie robia bo ich nie stac

 • Gość: ZZZZ

  Oceniono 36 razy 16

  Niech ona się czymś zajmie, bo zamienia się to w jakąś telenowelę. Normalnie ludzie po stracie bliskiej osoby mają 2 dni urlopu i nikt się nie zastanawia, czy mają siłę wrócić do pracy, czy nie. . Jej to nie obowiązuje. No cóż, dalej wygrywają pieniądze.

 • bamapo

  Oceniono 16 razy 12

  czy sponsorem wywiwadu będzie łódka bols?

 • Gość: Alex

  Oceniono 24 razy 12

  To już się zamienia w jakąś biesiadę

 • jan.go

  Oceniono 11 razy 9

  Tak tylko nieśmiało zapytam czy Starak to taki nowy świecki święty Więcej artykułów jak po śmierci Jana Pawle II ( nie moja bajka ) i katastrofie smoleńskiej a gość wyprodukował dwa porządne filmy Nawet nie wybitne

 • superpolpol

  Oceniono 20 razy 8

  Odcinek 1056, w tym odcinku dowiemy się co stało się ze skradzioną urną, oczywiście odzyskaną. Dodatkowo pani Agnieszka zdradzi kolejny 1056 sekret i zapowie 1057. Począwszy od odcinka 950 pojawiła się w serialu Kelnerka, która także zdradza sekrety. Serial bacznie oglądany jest i komentowany przez ekipę zagorzałych fanów (i pewnie konsumentów Polfarmy) z Czerskiej. Show trwa.

 • Fan Fan Czarny tulipan

  Oceniono 13 razy 7

  Nie pierwszego bo już na ten temat wypowiadała się wielokrotnie, zresztą to chyba był układ między nią a ojczymem seniorem starakiem mówisz tylko dobrze płacę nie mówisz lub narzekasz nie płacę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX