Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci męża. Opowiedziała o nieukończonym projekcie Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do telewizji. Już w weekend TVN wyemituje pierwszy wywiad z dziennikarką od śmierci męża.

Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Od tamtej pory jego żona, Agnieszka Woźniak-Starak, konsekwentnie unikała mediów. Dziennikarka ograniczyła też swoją aktywność na Instagramie do minimum. Od niedawna powoli wraca jednak do swoich obowiązków. 

W poniedziałek Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na uroczystej premierze filmu "Ukryta Gra". Jej obecność nie była przypadkowa. Mąż gwiazdy wyprodukował thriller w gwiazdorskiej obsadzie. Przypomnijmy, że na ekranie obok Roberta Więckiewicza występuje Bill Pullman.

Agnieszka Woźniak-Starak przerywa milczenie

Wiele wskazuje na to, że dziennikarka jest już gotowa na powrót do show-biznesu. W sobotę w "Dzień Dobry TVN" wyemitowany zostanie pierwszy telewizyjny wywiad z Agnieszką po śmierci męża. Rozmowę przeprowadziła Dorota Wellman. Już w piątek stacja pokazała fragmenty nagrania. Dowiadujemy się z nich między innymi, jak będzie wyglądać przyszłość firmy producenckiej, której współzałożycielem był Piotr Woźniak-Starak.

To jest takie wspólne dzieło Piotrka i Krzysia. Oni to od początku razem budowali. Na czele Wachoutu będzie stał Krzysztof. Bardzo dużo rozmawiali o tym, jak widzą przyszłość firmy, bardzo dużo rozmawiali o kolejnych projektach, o tym co jest w planach, więc na dobrą sprawę wszyscy wiedzą, co mają robić - wyjaśniła dziennikarka.

Niestety, jeden z projektów nie dojdzie już do skutku. Chodzi o debiut reżyserski Piotra Woźniaka-Staraka, w którym mieli zagrać Magdalena Boczarska i Tomasz Kot.

Film miał mieć tytuł "Czarne serca", takie trochę znamienne dzisiaj i smutne. Ten film nie powstanie, bo tylko Piotr go widział. Myślę, że to byłby niezwykły, bardzo oryginalny projekt. Nie było takiego na polskim rynku. Piotrek lubił też robić coś, co będzie inne zupełnie i będzie przełamywać jakieś bariery - dodała Agnieszka Woźniak-Starak.

Obejrzycie sobotni wywiad?

Edward Miszczak o Piotrze Woźniaku-Staraku: "Człowiek dotknięty palcem bożym":

Zobacz wideo